Väestön vaihto on iloinen asia!

suvakkiMartta

Näin pääsemme eroon suomalaisista rasisteista.

8

204

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niinkaisitten

      Ja saat kosolti ulkisrasisteja. Ei he suakaan kauaa kattelis.

    • MädäntyköötHelvetissä

      Heh heh, nimimerkki Niinkaisitten on totuuksien jäljillä.

      Suomalaisia valkoisia heteromiehiä vihataan jo nyt yli kaiken vaikka eliittimme heistä muodostuu. Kyseessä on paradoksi.

      Tämä maamme eliitti paskat välittää mistään muusta kuin omasta elinikäisestä rahamassistaan. Kaikki muu on heille täysin yhdentekevää.

    • maailmanmeno

      Suomi kukoistaa, kun somalit, irakilaiset ja venäläiset laittavat maan kuntoon. Voi olla, että luottokelpoisuus ei ole A-luokkaa siihen aikaan. Jäädään odottamaan työteliästä innovaatioyhteiskuntaa.

    • Sitten loppuukin Suomi niminen maa olemasta,miten voi nämä tulijat elää verovaroin,kun ei enään ole veronmaksajia,jos isänmaalliset kansalaiset hävitetään,joita suvaitsevaiset virheellisesti ja rikollisesti haukkuvat rasisteiksi.

    • MistäSaatanastaRahat

      Vantaa, Espoo ja Helsinki tukehtuvat maahanmuutoista aiheutuviin kustannuksiin.
      Valtion avut loppuvat 3:n vuoden kuluttua tyypin maahantulosta ja sitten se riemu alkaa......D

    • Hualestunut

      Japani otti viime vuonna vastaan 9 pientä sotia pakenevaa läpsyttelijää.
      Se ylittää maan kestokyvyn.

    • Kaskass

      Väestön vaihtoa yritti viimeksi Stalin heikohkolla menestyksellä. Mutta totta, väestö vaihtuu kun suomalainen väestö ei enää uusiudu lisääntymisestä puhumattakaan.

    • sotapoikako

      Nyt on pyrittävä kaikin voimin Japanin ja Kiinan väestönvaihtoihin.
      Siihen kai tarvitaan sota koska eivät päästä maahan hiakkanääkäreitä.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      276
      4712
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      134
      3050
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      45
      2914
    4. Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?

      Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k
      Maailman menoa
      36
      2892
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      77
      1826
    6. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      106
      1684
    7. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      28
      1521
    8. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      61
      1448
    9. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      97
      1322
    10. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      227
      1222
    Aihe