Näin pääsemme eroon suomalaisista rasisteista.
Väestön vaihto on iloinen asia!
8
204
Vastaukset
- Niinkaisitten
Ja saat kosolti ulkisrasisteja. Ei he suakaan kauaa kattelis.
- MädäntyköötHelvetissä
Heh heh, nimimerkki Niinkaisitten on totuuksien jäljillä.
Suomalaisia valkoisia heteromiehiä vihataan jo nyt yli kaiken vaikka eliittimme heistä muodostuu. Kyseessä on paradoksi.
Tämä maamme eliitti paskat välittää mistään muusta kuin omasta elinikäisestä rahamassistaan. Kaikki muu on heille täysin yhdentekevää. - maailmanmeno
Suomi kukoistaa, kun somalit, irakilaiset ja venäläiset laittavat maan kuntoon. Voi olla, että luottokelpoisuus ei ole A-luokkaa siihen aikaan. Jäädään odottamaan työteliästä innovaatioyhteiskuntaa.
Sitten loppuukin Suomi niminen maa olemasta,miten voi nämä tulijat elää verovaroin,kun ei enään ole veronmaksajia,jos isänmaalliset kansalaiset hävitetään,joita suvaitsevaiset virheellisesti ja rikollisesti haukkuvat rasisteiksi.
- MistäSaatanastaRahat
Vantaa, Espoo ja Helsinki tukehtuvat maahanmuutoista aiheutuviin kustannuksiin.
Valtion avut loppuvat 3:n vuoden kuluttua tyypin maahantulosta ja sitten se riemu alkaa......D - Hualestunut
Japani otti viime vuonna vastaan 9 pientä sotia pakenevaa läpsyttelijää.
Se ylittää maan kestokyvyn. - Kaskass
Väestön vaihtoa yritti viimeksi Stalin heikohkolla menestyksellä. Mutta totta, väestö vaihtuu kun suomalainen väestö ei enää uusiudu lisääntymisestä puhumattakaan.
- sotapoikako
Nyt on pyrittävä kaikin voimin Japanin ja Kiinan väestönvaihtoihin.
Siihen kai tarvitaan sota koska eivät päästä maahan hiakkanääkäreitä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2764712Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1343050Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit452914Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k362892Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?771826Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061684Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281521- 611448
- 971322
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271222