Jännämiehestä ei erota

16274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Oliko mamu?

Äänestä
  • Taisi olla kantis koska teki jutun mukaan paljon töitä.

    Äänestä

  • kantis kirjoitti:

    Taisi olla kantis koska teki jutun mukaan paljon töitä.

    Yötöitä?

    1Äänestä

Miksi miehet on pahoja?

Äänestä

Ätmit ei kestä jättämistä. Ja kohta toikin mulkkuaivo on vapaana..

Äänestä

"Mies istui ja puhui kuin mistä tahansa asiasta. En nähnyt hänessä katumusta."

Naiset mielellään tekee psykopaateille lapsia, Riittakin varmasti oli havainnut paskassa nuo positiiviset merkit alkaessaan lapsia tekemään sen kanssa.

"Myös ex-miehen koti on samalla paikkakunnalla ja Riitta arveleekin törmäävänsä mieheen, kun tämä vapautuu vankilasta."

Epäilemättä paska hurmaa Riitan uudestaan ja saa vakuutettua että on tehnyt parannuksen, on ikäänkuin uusi mies vaikka oikeasti onkin sama paska jossain uskkonntulo-valehtelupaketissa tms.

Äänestä

En ihan pääse ätmien mielenliikkeisiin mukaan....Siis, jos joku "incel-ätmi" ampuu ihmisiä, se on ätmien sankari. Syy ampumiseen on toki naisten. Jos jännämies ampuu naisen/lapset/naisen ja lapset syy on silloinkin naisen mutta jännämies ei ole sankari....tai. jotain.

2Äänestä
  • Siis mies ampuu jokatapauksessa.

    Äänestä

Yrität hakemalla hakea yleistyksiä kirjoituksesta. Paremmin tekisi jos vaikka pohtisit naisen osaa tuossa murheellisessa tapahtumassa tai miettisit mitä on tehtävissä: voitko jonkun kaverina vaikuttaa ja estää näitä? Todella ikävä tapaus.

1Äänestä

.. Näille OksetusProvoille ei pitäisi antaa yhtään Huomiota, eikä kommentoida.. ;P

"Kiltti-Ja-Kunnollinen ".. VoeElämä.. MrNiceGuy enintään, niin kuin monet muutkin.. JännäÄtmit ja vastaavat.. ;P

Äänestä

On taas useampikin uutinen missä mies on kuollut jännämiehen toimesta. Palstan miehillä on valikoiva putkinäkö joka reagoi vaan naisiin kohdistuvat jännyydet.

Äänestä

Miten kukaan voi tappaa oman lapsensa? Sairasta, sanat loppuvat.

1Äänestä

Naiset valitsee huonoja miehiä ja huonosti käy . Eikö elämä olisi mukavaa kunnollisen miehen kanssa. Naiset valitsee psykopaattimiehiä niiden ulkonän takia.

Äänestä
  • Kysy äidiltäsi tuokin. Saat varmaan oikean vastauksen. Hänhän on nainen ja asiantuntija.

    Äänestä

Miehen kosto on oikeasti paha, ei naisen kosto. Nainen jää miehelle toiseksi joka tapauksessa, joten ei kannata hyppiä silmille.

Äänestä
  • Niin on. Miehet on pahoja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiltti-Ja-Kunnollinen kirjoitti:

https://www.mtv.fi/uutiset/kotimaa/artikkeli/isa-huijasi-aidin-ulos-ampui-nukkuvat-3-ja-5-vuotiaat-lapset-sankyyn-aidin-tuska-ei-ole-helpottanut-vuosien-jalkeenkaan-kun-on-menettanyt-kaiken-mita-valia-millaan-enaa-on/6933030#gs.NREaKlY

Ilman tuskan kyyseliä, muistakaa naiset se.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu