Tytöt ei suinkaan lankea ruman ja lihavan ATM-pojan edessä, vaan haukkuvat ja puolustavat lyötyä:
https://www.youtube.com/watch?v=5EBnuouIlqM
Mutta jos lyöjä olisi komea YTM-kovis, niin tuollainen teko saisi tytöiltä runsain mitoin ihailua.
Näin siinä käy kun 15v ATM-poika lyö heikompaansa
2
362
Vastaukset
Ei se ole kiinni siitä mitä tekee vaan kuka tekee.
Kun minä laitoin neniä uuteen uskoon yläasteen lopulla muutamalta kovikselta (joilla oli vakavia ongelmia ymmärtää hyviä käytöstapoja, kunniallisuutta, omistusoikeutta sekä fyysisen koskemattomuuden käsitettä) niin arvatkaapas mitä?
No sitä tietenkin, että tytöt kävivät joukolla haukkumaan minua ja puolustamaan näitä kimpuuni käyneitä urpoja.
Entäs koulu sitten?
No nyt sitten oli aihetta toimenpiteisiin, kun apinoita sattui. Se oli aiheuttanut lähinnä hyssyttelyä, että apinat (kotoperäiset) olivat satuttaneet useita muita.
Väitän sattumuksen vaikuttaneen koko elämänasenteeseeni.Mikään ei ole hyvä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1226079- 292140
- 1771972
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101153Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.701151- 731007
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241007Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,24922Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty42907Hevoset ajoteillä Karhulanvaaralla
Minkä ihmeen takia osaamattomat ihmiset tuovat hevosia ajoteille ja pyöräteille? Eilen oli kolari lähellä tämän takia. I12775