Puumanainen

Onko teistä normaalia että 30v 3lapsen äiti alkaa viettää aikaa 20v nuorenmiehen kanssa. Jokapäivä pitää yhteyttä ja viettää aikaa keskenään. Seksiäkin on harrastettu mutta silti ovat kuulemma vain hyviä kavereita..nainen miettii eroa miehestään
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miksi 20v mies haluaa 3 lapsen isäpuoleksi ja 10v vanhemman naisen tai polkeeko naista niin kauan kunnes löytää oman ikäisensä naisen eli saa naiselta helppoa pimppiä ja nainen luulee että mies on rakastunut häneen eli naisen kannattaa erota eli nainen on pettäjä joka pettää vielä 20v miehenkin mutta oikeasti miksi 20v mies haluaa 3 lapsen isäpuoleksi en tiedä muuta syitä kuin pedofilia tai mies on vammainen

Äänestä

Ei kolmekymppinen mikään puuma ole.

Äänestä
  • on se 20v pojalle miksi 30v nainen ei katsele oman ikäisiään miehiä tai vähän vanhempia eli 28-45v tai 30-40v miehiä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tälläistä kirjoitti:

Onko teistä normaalia että 30v 3lapsen äiti alkaa viettää aikaa 20v nuorenmiehen kanssa. Jokapäivä pitää yhteyttä ja viettää aikaa keskenään. Seksiäkin on harrastettu mutta silti ovat kuulemma vain hyviä kavereita..nainen miettii eroa miehestään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu