Miten saan likkakaverini luottamuksen taas takas? Menetin sen oman tyhmyyteni takia,koska valehtelin hänelle ja pimitin asioita. Nyt olemme luvanneet,että sanomme kaiken heti eikä salata mitää. Nyt tein virheen,että en kertonu heti ku yks likka soitti mulle. No siitähän likkakaverini suuttui ja luulee,että pimitän häneltä asioita ja ei usko mitä sanon. Miten saan hänen luottamuksensa takaisin? On ihan hirveä olo tämän jutun takia. Ollaan kuitenki oltu jo 2,5 vuotta yhdessä ja kihloissakin olimme. Onko ajatuksia miten saisin hänen luottamuksensa takaisin? Mä haluan näyttää,että oon muuttunu. Mutta ymmärrän kyllä hänenkin epäilevän suhtautumisen siihen. On hirveää kun likkakaveri ei usko minua. Onko parasta,että kerron hänelle että hän olisi onnellisempi jonku muun kans ja itse jäisin yksin? En tiedä mikä on oikein. Varmaan olisi hänelle parasta,että hän etsisi uuden jätkäkaverin...paremman ku minä. Mä en halua satuttaa häntä enää yhtään enempää,olen todella pahoillani kaikesta mitä olen tehnyt häntä kohtaan. En tiedä mikä on paras ratkasu tähän. Minä rakastan sitä likkaa,hän on mulle kaikki kaikessa. Mutta on tullut mieleen,että ehkä hän olisi onnellisempi jonkun muun kanssa. Auttakaa minua.
Miten.
Idiootti......
91099
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
lainaan tekstiäsi vähän " Nyt olemme luvanneet,että sanomme kaiken heti eikä salata mitää"
Annappas se likkakaverisi nyt lukea tämä tekstisi.
Tässähän sä sanoit hänelle jo paljon. :)
Onnea
Sinä se tässä säälittävä olet. Sä et oo nähny mun likkakaveria ees joten pidä pääs kiinni. Ite oot joku jolla ei oo rakkaus elämää.
ku pidin silmäni kiinni kun nain sitä HUORRRAAAAA takaapäin ja samalla joku jätkä sille soitti ja tais tulla jälkiliukkaille! HUORRRAAAAA tee selkärangaton jotain tossa jutussa ei ole mitään järkee, joku akka ei komentele jos on miestä tarpeeks.
olet yksinkertaisesti tyhmä, kuinka äitis on sun päästänyt koneelle
Turpakiinni sinäkin!
kolahtiko... hahahahaa tais olla edellinen oikeassa :)
Nyrkki kolahtaa kohta jos ei muu! HUOORRRAAT ovat hiljaa ellei toisin kysytä.
hui kun pelottaa.......
sellaista mitä on mahdoton pitää. Parisuhteessakin on hyvä olla salaisuuksia, niitä on ihan väkisinkin.
Suhteet, joissa aivan hirveästi pitää tarkkailla toisen tekemisiä ja sanomisia eivät toimi.