syö karkkia

Syö karkkia säännöllisesti noin kiloa pari päivässä. kun homaat että painosi alkaa nousta niin lisää annosta. jos olet jo valmiiksi lihava niin syö silti.
2325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mutta miksi?

Äänestä

v*ttu sä oot nero!!!!!!!!! mutta kukaan tuskin tarttee tollasia neuvoja ,,joten painu v*ttuun ps. oot varmaan aika läse!!! x) xD x) hahaaaa vitun pömppis!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pake kirjoitti:

Syö karkkia säännöllisesti noin kiloa pari päivässä. kun homaat että painosi alkaa nousta niin lisää annosta. jos olet jo valmiiksi lihava niin syö silti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu