Suomalaisen Miehen paras kumppani on

Etelä-Amerikkalainen, Aasialainen tai Afrikkalainen (ehkä myös Slaavilainen)

He ovat naisellisia, mukavia ja herttaisia eivätkä pingota miehestä liikaa!
15241
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Juu kyllä varmasti, jos ei muuta (suomalaista) saa.

Äänestä
  • Entä jos Suomessa on tarjolla vain yli-ikäistä tanttaa ( 30). Nuorta sen olla pitää.

    Äänestä

  • Ai ETTEI SAA SUOMALAISTA YLIPAINOTANTTAA JOKA ON RUMA SUUSTAAN JA AIVOJA QAIVANUT KULLINKIILTO JA HYPERGAMIA 13 VUOTIAASTA ASTI...... JUU KYLLLÄ.....

    Äänestä

  • NAISENAIVOJAQAIVOIKULLI kirjoitti:

    Ai ETTEI SAA SUOMALAISTA YLIPAINOTANTTAA JOKA ON RUMA SUUSTAAN JA AIVOJA QAIVANUT KULLINKIILTO JA HYPERGAMIA 13 VUOTIAASTA ASTI...... JUU KYLLLÄ.....

    No eikun hommaamaan se ulkomaalainen sitten. Mutta ettehän te pääse puheesta pidemmälle.

    1Äänestä

  • Ei meitä yksinkään oo elämään luotu. Ja kun ei suomalaista saa, niin suosikaa ulkomaista.

    2Äänestä

Paras nainen suomalaiselle miehelle on itä-eurooppalainen, venäläinen, etelä-amerikkalainen ja japanilainen. Muihin ei kannata koskea.

1Äänestä
  • Niin, eivätkä ole vielä hinnalla pilattuja. Hotelleiden omat vakituiset, ovatkin jo tiskin alta myytäviä ja hinnoittelu huomattavasti korkeampi. Siis mitä olen äijien keskenäisistä puheista ymmärtänyt. (asiat; joka ei ole mun korvilleni olleet edes tarkoitettu)

    Äänestä

  • Oletko törmännyt suomessa moneen etelä-amerikkalaiseen?

    Äänestä

Olen samaa mieltä.

1Äänestä

En ole koskaan jutellut suomalaiselle naiselle. Aasialaisen naisen kanssa olen jutellut ja oli kyllä tosi mukava.

Äänestä
  • Minkämaalainen äitisi on? Millä kielellä keskustelette?

    1Äänestä

  • Kysyy kirjoitti:

    Minkämaalainen äitisi on? Millä kielellä keskustelette?

    äitiä ei lasketa

    Äänestä

Juu, kyllä åtmille kelpais, mut eivät taida åtmiä huolia nämäkään ulkomaalaiset naiset.

Äänestä

On se kyllä koomista miten palstan ätminkäiset tekevät netissä runkkaamisen perusteella päätelmiään, eivät kuitenkaan missään oikeasti ole käyneet.

Äänestä

Itse meinasin tulla ja tulinkin kirjoittamaan että Pohjois-Pohjanmaalainen. Aika vähän tuntuu enää olevan vapaana eli ovat jo suhteessa tai sitten ovat ilman ennemmin kuin suhteessa.

Kaverit kyllä kovin vannovat tuonne Varsinais-Suomen suuntaan. Kauneudessa kuulemma ylivertaisia mutta vaikeasti lähestyttäviä. Tosin jos pääsee sinuiksi niin ihan valloittavia. Kavereille olen yrittänyt sanoa että kauneus on katsojan silmälaseissa mutta ihan toivotonta niille on mitään puhua kun aina vetävät Lola Odusoga kortin ja jos ei riitä niin Jenni Dahlman.

Keski-Suomalaisten ja pääkaupunkiseutulaisten kanssa lähestyisin hitaasti kiiruhtaen. Sinne on niin paljon muualta muuttaneita että siellä naiset ovat sekä mahdollisuus että uhka. Se että nainen tuntee olevansa identiteetiltään Hesalainen asuttuaan neljä kuukautta viiden kilometrin päässä Kallion kaupunginosasta pitäisi pistää miettimään. Toisaalta jos siellä sekoittuu kaikki naiseuden hyvät puolet niin onhan se sellainen rakkauden aarreaitta että löytyy kyllä Vallilaa ja mankeloitua pyykkiä.

Lappi ja Kainuu on vähän sellaista arvoituksellista naiseuden erämaata. Vaikea sanoa mitään jos ahmoja ja susia on enemmän kuin naisia niin voipi olla että enemmän haluavat olla rauhoitettuja kuin liikkeessä. Ei oikein ole kokemusta eikä kaveritkaan ole saunailloissa nuorena kertoilleet.

Mitä itse olen retkeillyt niin tuo Pohjois-Karjala/Karjalan seutu on kyllä sellaista naiseuden sulosointua että sitä kuuntelee ihan mielellään. Helposti lähestyttäviä ja lähestyvät helposti; itselle toivoo vaan sitä nuottikorvaa erottaa seireenit pahoista haltijoista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


YouWillThankMeIn10Years kirjoitti:

Etelä-Amerikkalainen, Aasialainen tai Afrikkalainen (ehkä myös Slaavilainen)

He ovat naisellisia, mukavia ja herttaisia eivätkä pingota miehestä liikaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu