Tyttö teki varakkaasta yrittäjästä aisurin

https://i.redd.it/fe9wa4y9tq711.png

Eräs tuntemani nainen oli nuorempana kova reissaamaan etelässä ja olipa hänellä lukuisia komeita poikaystäviäkin. Jossakin vaiheessa iski kuitenkin ilmeisesti huoli tulevaisuudesta ja hän ryhtyi suhteeseen vaatimattoman näköisen, lyhyehkön yrittäjämiehen kanssa. Siinä pääsee ahertaja lukuisten eri maalaisten miesten jälkiliukkaille.
112025
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

epäisämmaallista lukee jotain jenkkisivustoja

Äänestä
  • Amerikkalaisilla incel-sivustoilla on paljon asiaa joka pätee Suomeenkin erittäin hyvin. Meillä Suomessa ei valitettavasti ole kunnollisia incel-palstoja. Erilaiset laudatkin ovat täynnä lapsellisia nulikoita.

    Äänestä

Sellaisia miehet on. Miehiä ne on erimaalaisetkin miehet. Uittavat kyrpäänsä kaikessa mikä liikkuu.

1Äänestä

Moni parisuhde perustuu siihen että nainen haluaa miehen kustantavan talot, autot ynnä muut. Nainen on parisuhdehuora aina.

1Äänestä
  • Siksi elän sinkkuna. Äitisi on varmaan tyytynyt huoran osaan.

    1Äänestä

  • Joo. Eiköhän se raha ole aloittajankin kuvaaman suhteen ydin.

    Äänestä

Nuoruus ahkerasti matkustellen ja sitten pariutuminen niitä aetnopanijoita rumemman ja seksuaalisesti vähemmän kokeneemman mutta vakavaraisen suomalaisen aisuritolvanan kanssa. Sama juttu toistui varmaan ämmän äidin kohdalla ja sama kaava toistuu myös oman tyttären kanssa. On hieno olla suomalainen mies :(

1Äänestä
  • Kuin myös palstan miesten äitien ja muidenkin suvun naisten.

    Äänestä

Se huono puoli niissä hikisissä gigoloissa on että ei niistä ole kustantamaan akalle taloa, mökkiä ja autoa. Paremman näköisiä kuin aisuri ja parempi sängyssä toki.

Äänestä
  • Mikäs siinä kunhan aisuri tietää mikä on ja totuuden tytön villeistä panovuosista.

    1Äänestä

  • kdfjlkfd kirjoitti:

    Mikäs siinä kunhan aisuri tietää mikä on ja totuuden tytön villeistä panovuosista.

    Ei löydy miestä jolla ei ole villejä panovuosia takana. Siksi en miestä ota ollenkaan koska ovat käytettyjä minuun verrattuna.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


redditor kirjoitti:

https://i.redd.it/fe9wa4y9tq711.png

Eräs tuntemani nainen oli nuorempana kova reissaamaan etelässä ja olipa hänellä lukuisia komeita poikaystäviäkin. Jossakin vaiheessa iski kuitenkin ilmeisesti huoli tulevaisuudesta ja hän ryhtyi suhteeseen vaatimattoman näköisen, lyhyehkön yrittäjämiehen kanssa. Siinä pääsee ahertaja lukuisten eri maalaisten miesten jälkiliukkaille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu