Tina Turnerin 59v poika kuollut

Epäillään ampuneen itsensä. https://www.is.fi/viihde/art-2000005742958.html
8263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Luonnollinen kuolema

Äänestä

No ei ihme, näki varmaan ikääntyessään faijansa naaman joka aamu peilistä. Hullu mies joka hakkasi tinan ja kakarat.

Äänestä

Sun ois pitäny kirjoittaa RIP Tina Turnerin poika.

Äänestä
  • Tarkemmin: R.I.P. Craig Turner.

    Äänestä

Kiinteistöalan bisnekset tökkivät?

Äänestä

Olikos Ike tämän Craigin isä?

Äänestä

Nyt on hänen äitikin kuollut!Ilta päivä lehtien aamun otsikot netissä 25.5.23. Tina.T. On kuollut.

Äänestä
  • Äiti taisi elää vanhemmaksi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


xdkdfhdgf kirjoitti:

Epäillään ampuneen itsensä. https://www.is.fi/viihde/art-2000005742958.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu