Pitäisikö jääräpäälle antaa periksi?

Läheneehitaasti

Tilanne siis sellainen että kumpikin kyllä tietää että toinen on kiinnostunut. Mutta askelta tuttavuuteen ei tehdä koska odotetaan sitä toiselta. Minå naisena mieheltä. Mutta..Viimeksi kun itse tein aloitteen sain pazkaa niskaani ja en siksi halua tehdä mitään. Miehen puheista olen ollut huomaavinani että kiinnostusta on. Miksei sano suoraan asiaa tai sano että ei kiinnosta?

4

271

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Timonvaimo

      Et ole riittävän kiinnostava, mies on varattu, haluaa vain ihailua sinulta. Voi myös olla niin ihastunut ja rakastunut ettei uskalla tehdä mitään koska myös miehillä on huonoja kokemuksia naisten kanssa.
      Hymyile ja kiedo kätesi hänen ympärilleen ja kysy Haluatko minut vai kuvittelenko vain? Saat varmasti vastauksen.

    • Un.chocha

      Wanhan hidalgon ominaisuudessa neuvoisin teitä, kaunis neiti..
      tämä huonosti kättäytyvä jonne mies lienee punapäinen irlantilainen tupajäärä!!!11111!

      Neiti sanoo vaan tälle jäärälle: GET LOST F.. tai jos hän ymmärrä enklattia
      sanoo epsnjax, que: VA FUERA GABRON LOCO...CARAJO ..CARAMBA1111

      Nämä sanat opin itsekin urugualaista charrua intiaanilta nimeltä Monte24
      tai sivunickinä Artigas24

    • Sorrymulonpieni

      Epävarma mies. Unohda tai kysy suoraan.

    • Hän haluaa tehdä päätökset, myös yhteydenotoissa ja treffien aikatauluissa.

      Mikäli jokin aika ei sovi sinulle, hän saattaa murjottaa ja kiukustua, vaikka ei sitä ilmaisisikaan sinulle

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      86
      4660
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3847
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      187
      3686
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      69
      2098
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1172
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      149
      1117
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      51
      1024
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      914
    Aihe