Onko tällä palstalla mieslapsia?

Kuka on eniten mieslapsi?
5155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Super -atm kiukuttelee lapsellisimmin.
Myös Harmis provoaa välillä kuin lapsi koettelisi rajojaan.

Naisluuseri on häiriintynyt teini.

1Äänestä

Peris, jolla on mielikuvitusystäviä. Ne sitten puuhailee kaikkea periksen mielestä jännittävää.

Äänestä

.. Eikö jotkut miehet ole Pysynyt NaisLapsen Määrittelemässä Ruodussa?.. ;P

1Äänestä

Blaa blaa palstalaiset on, onko palstalaiset, kuka palstalainen, löytyykö palstalaisia, kuka on se, kuka on tuo. Voisko nämä aloitukset palstalaisista jo loppua? Ja se ei ole kiukuttelua jos joku sanoo asioita mitkä ei itseä miellytä.

1Äänestä

Miehissä sentään lapset ovat poikkeus, lähinnä tulee mieleen raivokohtauksia saavat jännämiehet. 2000-luvun naisista lapsia ovat liki kaikki, pitää saada kaikki antamatta mitään, ei haluta ajatella seurauksia. Otetaan miljoona pakolaista vaikka se maksaa meille miljoona miljoonaa, naislapsi sanoo "ei se ole keneltäkään pois". Kun naislapsen lemmikki suorittaa eroottisen teon puistossa naislapsi sanoo "raiskaa ne suomalaisetkin" jne.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitess kirjoitti:

Kuka on eniten mieslapsi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu