Taannoin kun tällä palstalla jotkut miehet kommentoivat sukkahousujen käyttämisestä ym. niin johan löytyi kireäpipoja vaatimaan kieltoja. Nyt palstalle on ilmestynyt useita käytettyjen alushousujen myyjiä mainostamaan, missä nämä kukkahattutädit ovat nyt.
Kaksinaismoraalia
7
384
Vastaukset
- iyhiuygkjfugyjybg
Tämä palsta on mennyt piloille. Ei ole muuta kuin märkien pikkareiden myynti-ilmoituksia. Koko palstan voisi lopettaa.
- Vihdoinkin
Ylläpidolle taisi tulla mitta täyteen ja kaikki pöksynmyyntimainokset poistettiin.
- ooowwyyyytt
Vielä kun keskustelu pysyisi asiallisena. Näiden transvestiittien tulisi pysyä omilla palstoillaan ja jättää tämä pelkästään enemmistöille.
- pervotpois
Eihän täällä ole enää ollut mitään sellaista enää aikoihin. Ovat kai löytäneet tuon oman palstansa. Mutta nyt taas joku hoitsu yrittää ja vielä siinä siivellä "myydä" vähän muutakin.
- Anonyymi
Mitä epäasiallista on keskustella alusvaateosiossa alusvaatteista?
Olettaen toki, että keskustellaan vaatteista, eikä seksifantasioista.
- Irma-einari
Jaa ettäkö tää palsta on vain naisille. Miksei me ristiinpukeutujatkin saada muka täällä kysellä neuvoja tai antaa vinkkejä?
- Kaarina-erkki
Noku ei voi ! Bonjaatko ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup675680Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1344254Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.961866- 631435
- 2611137
- 471122
Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan
Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E126979Ajattele, miten häviävän pieni
todennäköisyys on sille, että kaksi tiettyä ihmistä yli viidestä miljoonasta sattuvat tulemaan samalle palstalle ikävöim45802Aavistan tai oikeastaan
tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast31743Pieni vinkki miehelle
Jos haluat, että tapahtuu jotain edistystä, niin kannattaa suoda ajatus sille, että miltä toimintasi näyttää mulle päin.39715