Onko kellään kokemusta tästä kyseisestä firmasta kuin Beauty studio minna nyk. Vallilassa toimiva.
Laitoin viestiä ripsien pidennyksistä mutta minulle ei suostuttu lähettämään pyytämiäni kuvia tehdyistä töistä että näkisi uskaltaako sinne mennä (ilmeisesti ei uskalla kun kuviakaan ei ole)
Lisäksi en saanut mitään vastausta kysymyksiini liimasta tai laiton kestosta.
En voi missään nimessä suositella kampaamoa kenellekkään.
Lisäksi huomasin ettei palautteet kovin ruusuisia ole tai palautteenanto estetty.
Kiertäkää kaukaa!
Beauty studio minna
BeautyStudioMinna
1
1852
Vastaukset
- Anonyymi00001
Odotin turhaan kampaamon edessä. Etukäteen offerilla maksettu ja sovittu aika. Pyysin mielipahasta ajanhukkaamisesta 10e. Ei käynyt. EN SUOSITTELE.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18629Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 68577
- 95552
- 52519
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 47437