KARVOIHIN KATSOMINEN

Suloinenmuskelimies

Tykkään, että karvat on siistitty, mutta aina sitä ei jaksa/viitsi/ehdi. Vakituisessa suhteessa tuo ei mielestäni ole kamalaa, jos karvat on ajamatta, mutta yhden illan juttuihin en siistimättä lähde. :D Tietysti en myöskään vaadi (ihan kun sitä nyt muutenkaan tarvitsis vaatia.. :D), mikäli on jäänyt siistimättä.

7

799

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eimillään

      Tyhmää, karvat kuuluu kasvaa normaalisti
      Ei ajella

      • nainen40v

        En tiedä minkä ikäinen olet, tai kumpaa sukupuolta edustat, mutta kun lapsia synnyttäneellä naisella menee 40 rikki, jos antaisi ne häpykarvat vapaasti rehottaa, niin a) pitäisi pukeutua uimahaalariin, b) saattaisi viidakko levitä niin hurjaksi että pitäisi miehellä olla viidakkoveitsi jotta löytäisi perille asti. Joten, kyllä minä ajelen. Sitä paitsi, nykyään kun ei enää eletä missää luolamies olosuhteissa, niin hygienisempaa on siistiä alapääkarvoitusta kuin antaa sen rehottaa.. Ja aloittajalle, minä siistin jatkuvasti, en päästä rehottamaan.


      • Trololloo
        nainen40v kirjoitti:

        En tiedä minkä ikäinen olet, tai kumpaa sukupuolta edustat, mutta kun lapsia synnyttäneellä naisella menee 40 rikki, jos antaisi ne häpykarvat vapaasti rehottaa, niin a) pitäisi pukeutua uimahaalariin, b) saattaisi viidakko levitä niin hurjaksi että pitäisi miehellä olla viidakkoveitsi jotta löytäisi perille asti. Joten, kyllä minä ajelen. Sitä paitsi, nykyään kun ei enää eletä missää luolamies olosuhteissa, niin hygienisempaa on siistiä alapääkarvoitusta kuin antaa sen rehottaa.. Ja aloittajalle, minä siistin jatkuvasti, en päästä rehottamaan.

        Karvat alkaa lähtemään jo itsestäänkin yli 40. Ja lapsia tehneenä. Kerro vielä että sulla on polkkatukka ja silmälasit, pikkusen ylipainoa ja punertavat hiukset. Naurat kuin hevonen ja kävelet kuin ankka, kerro?


    • Ei_kylmää_kanaa

      Aikuisessa ihmisessä on luonnostaan karvoja. Niiden pois ajaminen on pornoteollisuuden aloittama trendi. Heille on tärkeää, ettei ole esteitä kun kuvataan hydrauliikkaa, siis sitä sisään-ulos-... Juuri tämän vuoksi pornoelokuvat ovat huonoin mahdollinen seksin opettaja. Asennot on valittu kuvakulmien ehdoilla, eikä tavallinen teini ymmärrä sitä.

      Aikuisille miehille kasvaa partaa ja he ovat tottuneet karvoihin. Jos niiden vuoksi jää panematta, kannattaa miettiä muutenkin suhtautumistaan ympäristöön ja sen luonnollisiin ilmiöihin.

      • karvainennainen

        Olen nainen, melko karvainen luonnostaan ja tykkään karvaisista miehistä!
        Omia kainaloita, sääriä sheivaan, alapäästä bikinirajat, muuten luomuna.
        Koskaan ei ole kukaan mies mun karvoistani mitään huomautellut, päinvastoin ihastellut. Onko niin harvinaista nykyisin?
        Ehkä pornoteollisuuden myötä ihanteena karvattomat, öljytyt, pinkit posliinit?


    • Tramontana

      Kaunein tapaamani karvoitus oli intialaisella tytöllä Mauritius saarella 1975 :-*

    • EiPedoMyönteinen

      poslari pimppi vie halut, minusta naisella kuuluu olla karvat, kun ovat sen merkki, ettei ole lapsi.

      Inhottava muoti leikkiä viatonta lasta...

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos nainen harrastaa seksiä

      Useiden kanssa, miten se eroaa miesten mielestä siitä, jos miehellä on ollut useita s kumppaneita? Oletan että kaikki mi
      Ikävä
      243
      2201
    2. Pihlaja-puulle

      Illat on mulle pahimpia. En tiiä miks se olis vaan parasta yöstä toiseen nukkua sun kanssa ja herätä sun kasvoihin. Jos
      Ikävä
      15
      1440
    3. Päivieni piristys, missä olet?

      Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei
      Ikävä
      14
      1406
    4. Kova karman laki

      Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko
      Hindulaisuus
      371
      1255
    5. Kysymys Kuhmolaisille

      Hei. Olen 32 vuotias nainen ja muutin Kuhmoon noin 12 vuotta sitten. Mutta nyt täytyy ihmetellä ihan ääneen että onhan t
      Kuhmo
      21
      978
    6. Savimajasta lääketieteen tohtoriksi - ja ei tikkua ristiin

      ”Jos ihminen muuttaa savimajasta tänne kerrostaloon länsimaisen elintason piiriin ilman että tarvitsee panna tikkua rist
      Maahanmuutto
      176
      877
    7. Ensi viikolla tulen takaisin

      Ja käyn varmaan siellä monta kertaa. Monta mahdollisuutta nähdä jos olet siellä päin
      Ikävä
      19
      816
    8. Taidat nainen haluta vain sitä yhtä asiaa?

      Minusta tuntuu nyt siltä.
      Ikävä
      75
      762
    9. Olen valtavan ihastunut

      Yritin sen sinulle viime viikolla kertoa, mutta liikaa muuttujia ja isoja tunteita, niin en kyllä ollut kovin selkeä.
      Ikävä
      57
      746
    10. Oon varma siitä

      Että oot vain mun rahojen perään, nainen. Siks et kelpaa mulle, että joku helpompi. M-mieheltä
      Ikävä
      101
      685
    Aihe