HC-ATM makasi asunnossaan 1,5 vuotta kuolleena

Naisasialooser11

16

348

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naisasialooser11

      P.S Vuokranantajaakaan ei kiinnostanut pätkääkään onko HC-ATM hengissä vai ei kunhan vuokra tuli tilille ajallaan.

      • Alintakastia

        Ketään ei kiinnosta HC-ATM:n vointi niin kauan kun hänestä saadaan vielä jotakin lypsettyä irti. Heti kun maksaminen loppuu, niin jopa kiinnostus herää.


    • LerppuLasse

      1,5 vuotta on vielä pieni aika. Muistan kun uutisoitiin 6 vuotta kuolleena olleen löytymisestä. Sekin selvisi sattumalta, kun huoltomies meni asuntoon yleisavaimella.

      • muumiot----

        Olikohan se naapurikyttääjissä juttu miten kuollut voi muumioitua tarkkailuasentoon ja palvella asuinyhteisöä vielä kuolemansa jälkeenkin

        har!1


    • EmergencyRoom

      Muista kuitenkin että ainoa joka iloitsee/hyötyy atm:n itsemurhasta on nainen. Älkää siis ätmit tehkö itsaria vaan eläkää taakkana yhteiskunnalle ja muille ihmisille.

      • lihavihatipunen

        Missä sanotaan, että oli itsari? Minunkin isäni kuoli kotona (sairauskohtaukseen) mutta löytyi nopeammin koska minä huolestuin kun puhelin oli mennyt pois päältä.


      • Naisasialooser11

        Ei iloitse vaan naiset ja YT-miehet nimenomaan haluavat pitää AT-miehen hengissä kärsimässä koska nauttivat tämän kärsimyksistä sekä haluavat, että heillä on joku porukka jota kohtaan tuntea ylemmyyttä ja jota polkea suohon. Sen takia HC-AT-miesten itsemurhia niin kovasti vastustetaankin. Sen sijaan naisella ei ole mitään sitä vastaan jos joku häntä kauniimpi nainen suorittaa itsemurhan koska sellaiseen nainen tuntee alemmuutta.


    • Totuus-

      Noin minullekkin käy koska vuokra menee suoraan tililtä. Ei kukaan tule katsomaa olenko elossa.

    • nnn

      HC-ätmit ovat siis invalideja, tämän uusimman tulkintasi mukaan.

      • Naisasialooser11

        Pitää kutinsa. HC-AT-miehuus on todellakin kehitysvamma. Naisen saanti pitäisi olla yhtä helppoa kuin käveleminekin, myös heed ans succeed puhui tästä asiasta loistavilla videoillaan, hänkin sanoi että naisen saanti ei pitäisi olla vaikeaa vaan täysin luonnollista.


    • Jos sinne olisi tullut joku varkaisiin, niin olisiko kyseessä ollut haudanryöstö? Vai kuinka pitkään pitää kulua, ennen kuin tällaisen muumioituneen (eihän sitä ole tietenkään kukaan haudannut sinne niinkuin muumioita, mutta, mutta,...) sanotaan nyt haudasta tulee ryöstelyn kohde?

      • setänasse

        Muinaismuistoihin kajoaminen on aina suoritettava museoviraston valvonnan alla.


    • Joitkuit sukulaiset yhteyt pidä e. Häneltki puoliso jo nukkunu pois & skidit ulkomail & unohtanu mielest.

      nm. tunnen muutaman sukunsa hylkäämn

    • Anonyymi

      Kun äiti kuolee, ketään ei kiinnosta hc-atm.

    • Anonyymi

      Oliko ruumis mädännyttänyt pintoja kun niin pöyristyivät ja syyttivät vuokranantajaa??

      • Anonyymi

        Mädäntyvä atm lahottaa parketin pinnan viikossa vaihtokuntoon.
        Ruumiin löyhkä pinttyy ja kämppä vaatii remontin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut ja Tall poppy -syndrooma

      Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky
      Maailman menoa
      17
      4911
    2. Oot mahtava tyyppi

      En tiedä luetko palstaa. Koitan siitä huolimatta. Oot mun mielestä tosi erityinen tyyppi. Nopeesti taisin ihastua. Jot
      Ikävä
      44
      4814
    3. Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa

      Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va
      Maailman menoa
      222
      4009
    4. Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla

      nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty
      Maailman menoa
      56
      3713
    5. Miksi vihereät ja vasemmisto haluavat tuhota tämän maan?

      He halusivat, että kannabis tulisi lailliseksi? - eikö kylliksi nuoria tuhota jo nyt huumeilla? - kannabis tuhosi minun
      Maailman menoa
      126
      3640
    6. Sofia servasi Pikku-Villen suvereenisti

      – Ihanko tosissaan tuleva sosiaali- ja terveysministeri hyökkää oppositiopuolueen puheenjohtajaa vastaan siksi, että täm
      Maailman menoa
      73
      3154
    7. Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta

      ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,
      Maailman menoa
      133
      2130
    8. Ikävän karkoitukseen klassikkokysymys

      Mikä biisi saa hymyn huulille ja ajatukset mukavasti siihen yhteen ja ainoaan? 🤩 Laita biisin sanat, älä linkkiä. Alo
      Ikävä
      12
      1100
    9. Elämäni rakkaus

      Sitä sinä olet minulle ollut. Siksi tämä on kai niin vaikeaa. Jos sinä luopuisit niin ehkä se tulisi luonnostaan sitten
      Ikävä
      63
      937
    10. Millainen mulle

      Sitten sopisi?
      Ikävä
      93
      832
    Aihe