Se on ihan biologinen homma, mitä naiset ei halua miesten tietävän. Naiset pyörittävät monta miestä samaan aikaan, monkey branchaavat parhaat( rikkaimmat ja etäisimmät, joista huokuu kusipäinen itsevarmuus) jatkoon ja valitsevat niistä parhaiten toimeentulevan. Tasa-arvolla ei ole tämän kanssa mitään tekemistä, voit vaikka pelastaa naisen liekehtivästä talosta ja korjata auton joka päivä, nainen rakastuu siihen rikkaaseen renttuun jolla on ENEMMÄN rahaa kasvattaa jälkikasvu. Tästä ei tietenkään saa puhua ääneen koska me too kampanjat, ym. Ja naisillehan toi asetelma sopii varmasti oikein hyvin, on niitä avulijaita palvojia pulkannaruina joista sitten svengata aina rikkaampaa elättäjää kohti samalla kun ote on vielä edellisessä. Ja jos paljastuukin ettei seuraavaa oksaa kiinnosta, koitetaan juonia ja kieroilla takaisin edelliseen- pää asia ettei kusettavan psykopaatti huoran maine paljastu
Olemalla rikas ja kusipää
dsffsdffsdssdffdsdf
3740
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olipa hyvä kirjoitus ja olen melkein samaa mieltä.Itselläni tosin ei ole ko. naista vaimona mutta tunnistan kyllä ilmiön.Nykypäivänä rehti ja persaukinen(normi tuloinen) kiinnosta ketään pitää olla pinkka kunnossa tai muuten on luu kourassa.Kusipäinen narsisti saa takkua jos on varakas niin loputtomiin.Tietty ihmisluonne oikein hakee moisia ja tekee melkein mitä vain sen(rahan)eteen saadakseen unelmansa täytettyä.
Ottaa+päähän+kun+naiset+eivät+kiinnostu+varakkaasta+miehestä+vaan+ottavat+velkapetterin.
Kun+on+oma+asunto+velaton+ja+vaatimaton,+jossa+kiinni+5+%+nettovarallisuudesta+ei+noi+naiset+vaan+tajua.+En+heti+tai+ikinä+paljasta+naiselle+varallisuustasoa+ennen+kun+saavutetaan+luottamus.+Vinkkiä+olen+antanut+Olen+myös+urheilullinen+ja+huippukunnossa.+Valmis+rahoittamaan+yhteinen+koti+ja+mahd.+Perhe+ikää+minulla+alle+40+ja+tuntuu+että+alle+45+ikäisiä+naisia+ei+kiinnosta.
Noinhan se näyttäisi menevän kuin aloittaja ja muut jo kuvasivat.
Ei minulla ole tähän mitään lisättävää.