Kuka täällä on tuo persläpi joka kirjoittaa muita halventavilla nimimerkeillä, kuten syöPääsiDorka , JihuuMitäÄlykköjä, tätä on jatkunut jo vuosia, ja kyseinen mulkku on joku vanha kääpä, joka oman kertomansa mukaan käyttää tuhansia ja kymmeniä tuhansia maksavia kelloja, kaikkia tavallisen hintaisia kelloja käyttäviä ja niistä kyseleviä tuo luonnevikainen trolli solvaa ja herjaa.
nimittelee muita kirjoittajia milloin miksikin, oikein kunnon narsku psykopaatti ilmeisesti, onko siitä tehty jo nettivinkkaus, jatkuvaa vihapuhetta ja herjausta. Esim haukkuu muita "sivistymättömiksi moukiksi" ym vähemmän mukavaa. Pitäiskö tuo trolli laittaa kuriin ja nuhteeseen?
Kysymys palstatrollista
8
326
Vastaukset
- riippuuKatsantokannasta
Sivullisena kysynkin sinulta miksi arvokelloja dissaavat teinit ovat sitten paremmalla asialla kuin tuo sinun silmätikkusi? Onko köyhäily hyvästä ja pain vastoin pahasta?
- inhimillisyyskunniaan
Koska arvokellojen ja niiden käyttäjien eli porvarien ja sikarikkaiden vastustaminen on inhimillisten perusarvojen puolustamista. Kuulun itsekin työväen luokkaan eivätkä rahani riitä ikinä 250 euron kelloa kalliimpaan kelloon. Kannatan vasemmistolaisia arvoja, kohtuutta rahan käyttämisessä ja perusinhimillisiä auttamisarvoja. Rikkaat eivät anna euroakaan hyväntekeväisyyteen eivätkä tee mitään vapaaehtoistyötä kenenkään hyväksi koska se ei kuulu kapitalismin jääkylmiin ja epäinhimillisiin arvoihin.
- JaksatHalutaHuomiota
Hienoa luuseri. Paljonko laitat hyväntekeväisyyteen? Olet aika nolo sinä Prolopoika stevari.
- MinäAinaOikessaDorka
JaksatHalutaHuomiota kirjoitti:
Hienoa luuseri. Paljonko laitat hyväntekeväisyyteen? Olet aika nolo sinä Prolopoika stevari.
Olet vielä elossa..
- Minäminäminäminä
pain vastoin tietenki..
- KelloMies
Business sakkaa niin on raivo herkässä.
- Helppohomma
No, ei ainakaan kysele kummassa kädessä kelloa pidetään..
- MinäTiedänKaikenDorka
Taitaa olla Donnerin jörkka itse kun viljelee tuota dorkaa kuin osaisi svedua
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172494Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671639Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1091559Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A71557Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.471433Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell901375Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681346Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001214Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311127En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521086