https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201807292201103045_ul.shtml
Kaksi inceliä päätti suorittaa aseellisen iskun baariin, kyseessä oli toivottavasti chadien ja stacyjen suosima paikka josta etsivät panoseuraa.
Kaksi inceliä päätti suorittaa aseellisen iskun baariin, kyseessä oli toivottavasti chadien ja stacyjen suosima paikka josta etsivät panoseuraa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Niin sähän se itse oletkin näitä incel-luuserimiehiä, ihan kuten sun nimimerkkisikin sen jo kertoo.
Eihän se naisten vika ole, jos sä itse oot ruma ja sun sosiaaliset taitosi ovat niin surkeat, ettet sä osaa normaalisti naisia missään lähestyä. Sun pitäisi hakeutua johonkin hoitoon ja pyytää vahvempia mielenterveyslääkkeeitä, niin saisit sun sairasta päänuppiasi edes hiukan parempaan kuntoon niiden vahvojen lääkkeiden avulla.
Ne lääkkeet vievät panohalut, kyvyt sekä turruttavat munan.
Silloinhan sun just kannattaisi niitä lääkkeitä syödäkin, sillä ei kai sitä ätmi tarvitse mitän panohaluja, jos ei ole naistakaan mitään mahdollisuuksia saada. Eli just tällähän se koko incel-ongelma olisi ratkaistu.
Ei muuta kun vahvempia lääkkeitä vaan näille incel-ätmeille, niin päästään eroon tästäkin turhasta ongelmasta.
Neitsytsetähän sinäkin olet, vaikka muuta väität. Kukaan ei lähde kanssasi baariin tai risteilylle. Oletko jo kysynyt jotakuta periksen mielikuvitusystävistä? Esim kusipätkä-Jormaa:))))))))))))))
Mullahan on ollut paljon naisia ihan heti parikymppisestä lähtien. Sen sijaan naisasialuuserihan itse on joku nussimaton ätmiluuseri ja sen vuoksi kärsiikin just siitä naisvihasta.
Jormahan ajaa kasipätkä Volvolla.
Siinä olet oikeassa että sulle, HC-ÄTMIEN kanta- ja Esi-isälle, pitäisi antaa suonensisäisesti niin vitun iso annos FINAa että sinunlaisesta kaljusta Incel-mulkerosta päästäisiin eroon. Sähän kun sitä et ole edes nussimaan koskaan päässyt (ETKÄ PÄÄSE !), sen lisäksi että kilahdit jo heti parikymppisenä kun sulta lähti haivenet päästä ja jäljelle jäi vain Juice-Look-A-Like-habitus.
Oletkin kärsinyt kaljuudesta ja Autismista siitä lähtien. Mahtaa olla vittumaista kun ei ole tukkaa edes päässä saatikka toivoakaan että pääsisit koskaan naisen kanssa olemaan.
Sinähän tänne kirjoitat harva se päivä peniksistä.
On se vaan jännä juttu, kun en itse muista mitään tollaista koskaan tänne kirjoittaneeni.
Panin eilen todella hyväkroppaista kireää nuorta naista.