Tuhon jälki

joutaisivat_kuolla

Missä mies vain kulkee niin jälkeen jää tuhoa ja kuolemaa. Siinä saa osansa naiset, lapset ja eläimet. Esim raiskauksen kohteeksi käy niin lapset kun eläimetkin. En voisi enempää vihata miehiä.

13

262

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joskus meillä miehillä on ketunhäntä kainalossa. Toisinaan ollaan jäniksen selässä. Nostetaan kissa pöydälle. Koiruudet mielessä. Vaikka ei vanha koira uusia temppuja opi.

    • .. Hirneetä MiesVihaa.. Ja Valheellista&Myrkyllistä "Naiset Enkeleitä ja Miehet Demoneita" Potaskaa.. ;P

      • .. Molemmissa SukuPuolissa on Ihan YhtäLailla Narsu- ja PsykoMarsuja Ymv. Niljakkaita ÖhköMönkijöitä&Nilviäisiä.. ;P


    • Kiltti-Ja-Kunnollinen

      Naiset kuitenkin antaa pillua niille lapsen raiskaaja jjännämiehille jotka tuhoaa naisten ja lapsen elämän. Rakastatte väkivaltaisia miehiä. Kautta aikojen kunnolliset miehet ei ole pillua saanut.

      • joutaisivat_kuolla

        En anna vaan toivon miehille kuolemaa.


      • Koominen..tarkoituksella tai ei..



      • Wwuwuw kirjoitti:

        Koominen..tarkoituksella tai ei..

        Joo, Darkfear ja outsider1 on kuin kaksi marjaa: koskaan ei tiedä onko ne tarkoituksella vai ei.


      • EdesUnissa
        Wwuwuw kirjoitti:

        Koominen..tarkoituksella tai ei..

        Tuo Teräsbetonin kappale on koominen tarkoituksettomasti. Siinä on metallimiehet yrittäneet vääntää kappaleen joka sopii Euroviisujen kilpailukappaleeksi. Lopputulos on mitä on.


    • Kun te naiset äidinvaistoinenne kuitenkaan ette osaa poikalapsista kasvattaa ihmisiä, niin eikö kannattaisi selvittää ennen mahdollista aborttia lapsen eli sikiön eli mahdollisen kuolemaantuomitun sukupuoli. Mehiläisyhteisö tulee toimeen muutaman kuhnurin kanssa. Miksei siis ihmiset?

    • Howistoppedworrying

      Toiveesi on käytännössä mahdoton, joten kannattanee vihata kylmästi. Se ei kuluta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      161
      6180
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      87
      2779
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      92
      1771
    4. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      9
      1216
    5. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      49
      1005
    6. Jos vielä joku päivä nähtäis...

      Miten suhtautuisit minuun, mies?
      Ikävä
      66
      912
    7. Mitä tarkoitat

      ”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”
      Ikävä
      23
      908
    8. Nyt se on varmaa kuntajakoselvitys

      Ensi viikolla tuöee kuntaministeri ulos ja kertoo asiasta.
      Ähtäri
      21
      903
    9. Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi

      Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu
      Ikävä
      122
      903
    10. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      75
      883
    Aihe