Tuhon jälki

joutaisivat_kuolla

Missä mies vain kulkee niin jälkeen jää tuhoa ja kuolemaa. Siinä saa osansa naiset, lapset ja eläimet. Esim raiskauksen kohteeksi käy niin lapset kun eläimetkin. En voisi enempää vihata miehiä.

13

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Joskus meillä miehillä on ketunhäntä kainalossa. Toisinaan ollaan jäniksen selässä. Nostetaan kissa pöydälle. Koiruudet mielessä. Vaikka ei vanha koira uusia temppuja opi.

    • .. Hirneetä MiesVihaa.. Ja Valheellista&Myrkyllistä "Naiset Enkeleitä ja Miehet Demoneita" Potaskaa.. ;P

      • .. Molemmissa SukuPuolissa on Ihan YhtäLailla Narsu- ja PsykoMarsuja Ymv. Niljakkaita ÖhköMönkijöitä&Nilviäisiä.. ;P


    • Kiltti-Ja-Kunnollinen

      Naiset kuitenkin antaa pillua niille lapsen raiskaaja jjännämiehille jotka tuhoaa naisten ja lapsen elämän. Rakastatte väkivaltaisia miehiä. Kautta aikojen kunnolliset miehet ei ole pillua saanut.

      • joutaisivat_kuolla

        En anna vaan toivon miehille kuolemaa.


      • Koominen..tarkoituksella tai ei..



      • Wwuwuw kirjoitti:

        Koominen..tarkoituksella tai ei..

        Joo, Darkfear ja outsider1 on kuin kaksi marjaa: koskaan ei tiedä onko ne tarkoituksella vai ei.


      • EdesUnissa
        Wwuwuw kirjoitti:

        Koominen..tarkoituksella tai ei..

        Tuo Teräsbetonin kappale on koominen tarkoituksettomasti. Siinä on metallimiehet yrittäneet vääntää kappaleen joka sopii Euroviisujen kilpailukappaleeksi. Lopputulos on mitä on.


    • Kun te naiset äidinvaistoinenne kuitenkaan ette osaa poikalapsista kasvattaa ihmisiä, niin eikö kannattaisi selvittää ennen mahdollista aborttia lapsen eli sikiön eli mahdollisen kuolemaantuomitun sukupuoli. Mehiläisyhteisö tulee toimeen muutaman kuhnurin kanssa. Miksei siis ihmiset?

    • Howistoppedworrying

      Toiveesi on käytännössä mahdoton, joten kannattanee vihata kylmästi. Se ei kuluta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      106
      4873
    2. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      151
      4834
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      46
      4652
    4. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      146
      3014
    5. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      30
      2683
    6. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2194
    7. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      2158
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1889
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      73
      1390
    10. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      22
      1375
    Aihe