Olen 2kk käyttänyt smartballs kuulia noin 5 krt viikossa. Heti kun aloitin käytön niin ne pysyivät hyvin sisällä ja olisin voinut pitää niitä vaikka koko päivän sisällä ! Välillä ne unohtuivat sisälleni jopa sen koko päiväksi koska olivat niin huomaamattomat :) toki kävellessä ne välillä tuntuvat värisevänä :) mulla on uusi kumppani ja hän on yksi syy miksi aloin käyttää kuulia koska kumppanini on kertonut että hän on tottunut tosi tiukkaan tavaraan ja runkkaamisessakin käyttää kovaa voimaa ja itse en pysty niin kovaa puristusta seksissä antamaan mitä hän on tottunut ja eilen kysyin että onko hän huomannut muutosta mutta ei kuulemma ole :( Olen 1 lapsen äiti ja synnytyksestä 5 vuotta aikaa joten en tietenkään voi olla alhaalta niin tiukka kuin synnyttämättömät... Oon tehny sormi testin ja tunnen kyllä kovan puristuksen kun työnnän 2 sormea sisääni joten en kai sit niin löysä voi olla 🤔 kauan teillä meni kun teistä tuli kuulilla tosi tiukkoja alhaalta?
Milloin ne geishakuulat alkaa vaikuttaa?
9
501
Vastaukset
- oikeemies
Jos tää on totta ,niin sulla on ääliö poikaystävä, etkä taida itsekään olla ihan täysillä valoilla matkassa. Vanhohjen vertailu, runkkailu.. JA vitunpaskaa..
- aikuinenmies33
Jos tää on totta, on poikaystäväsi ääliö, etkä itsekään ole täysillä valoilla liikkeellä. Entisten vertailu, runkkailu, taidat olla pikkupilinen poikuli..
- niiku.sillee
Emätin supistuu ja laajenee tarpeen mukaan ilman kuulaharjoitteluakin. Nainen supistaa tarvitaessa ihan automaattisesti ja tiedostamattakin. Jos tämä ei tuo miehelle mielestään riittävää puristusta, vika ei ole naisessa vaan miehessä. Ei kiihotu ja laukea helposti.
- Geminigirl
Sinuna heittäisin tollaisen miehen mäkeen jos A.) Vertaa aiempia naisia ja seksin laatua.
B.) Ei ole tyytyväinen seksiin vaikka yrität parhaasi.
Ja minusta ei kuulosta siltä että olisit löysä alakerrasta jos kerta kuulat pysyvät hyvin, koska monesti käy niin että aloittaessa ne pyrkivät ulos 😁 käytätkö smartballs yhtä vai kahta kuulaa? - pottu
Sano kumppanilles että sun exällä oli isompi, tässä sulle peniksenkasvatuskone.
- Toivoa
Ihmettelen, että miks olet tummoisen idiootin kanssa?? Eikö suhteessa, se henkinen yhteys ole tärkein, eikä alapään koko? Törkeää vielä verrata entiseen kumppaneihin ja itsessään hänessä vika on, eikä sinussa. Eroa ääliöstä..löydät kyllä paremmankin miehen, joka arvostaa sitä henkistäkin puolta.
- yksinkertainenratkaisu
Vaihda isompimunaiseen. Mulla ei riitä 2 sormea peittämään vartta erektiossa ja todennäköisesti on isommat sormet kuin sulla.
- Deuce
Mulla on melkein kaljatölkin paksunen ei oo tullu mieleen että tarttis kireempää ikinä paitsi kerran kun osu semmonen minne ois menny 1.5 litran pullo. 2 sormee on jo liian tiukka ainakin omasta mielestä.
- 87676465543
Joskus törmäsin tutkimukseen, että nykymiehillä on vaikeuksia nauttia yhdynnästä (miksei vanhemmillakin) kun katsovat pornoa ja runkkaavat itseään niin kovakouraisesti. Se on siis ihan miehesi itse aiheuttama ongelma, jos kuulat noin hyvin toimivat sulla niin alapäässäsi tai lantionpohjan lihaksissasi ei ole vikaa. Valitettavasti olet ihastunut itsekkääseen runkkariin. :( Parempiakin rakastajia on olemassa, älä uhraa häneen aikaasi ja itsetuntoasi. Jos ei hänelle kelpaa niin hän saa jatkaa runkkaamista. Kuulostaa inhottavalta tyypiltä vaikka kuinka lipevästi käyttytyisi muuten. Ihmisten ylipäänsä pitäisi pitää parempaa huolta itsestään ja varsinkin parisuhteeseen kannattaa ryhtyä vain jonkun sen arvoisen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532444Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖291947Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt771638Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me2991541- 1381270
- 701077
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle151031vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231008Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.131000Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu11983