Milloin ne geishakuulat alkaa vaikuttaa?

Nainen1994

Olen 2kk käyttänyt smartballs kuulia noin 5 krt viikossa. Heti kun aloitin käytön niin ne pysyivät hyvin sisällä ja olisin voinut pitää niitä vaikka koko päivän sisällä ! Välillä ne unohtuivat sisälleni jopa sen koko päiväksi koska olivat niin huomaamattomat :) toki kävellessä ne välillä tuntuvat värisevänä :) mulla on uusi kumppani ja hän on yksi syy miksi aloin käyttää kuulia koska kumppanini on kertonut että hän on tottunut tosi tiukkaan tavaraan ja runkkaamisessakin käyttää kovaa voimaa ja itse en pysty niin kovaa puristusta seksissä antamaan mitä hän on tottunut ja eilen kysyin että onko hän huomannut muutosta mutta ei kuulemma ole :( Olen 1 lapsen äiti ja synnytyksestä 5 vuotta aikaa joten en tietenkään voi olla alhaalta niin tiukka kuin synnyttämättömät... Oon tehny sormi testin ja tunnen kyllä kovan puristuksen kun työnnän 2 sormea sisääni joten en kai sit niin löysä voi olla 🤔 kauan teillä meni kun teistä tuli kuulilla tosi tiukkoja alhaalta?

9

485

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oikeemies

      Jos tää on totta ,niin sulla on ääliö poikaystävä, etkä taida itsekään olla ihan täysillä valoilla matkassa. Vanhohjen vertailu, runkkailu.. JA vitunpaskaa..

    • aikuinenmies33

      Jos tää on totta, on poikaystäväsi ääliö, etkä itsekään ole täysillä valoilla liikkeellä. Entisten vertailu, runkkailu, taidat olla pikkupilinen poikuli..

    • niiku.sillee

      Emätin supistuu ja laajenee tarpeen mukaan ilman kuulaharjoitteluakin. Nainen supistaa tarvitaessa ihan automaattisesti ja tiedostamattakin. Jos tämä ei tuo miehelle mielestään riittävää puristusta, vika ei ole naisessa vaan miehessä. Ei kiihotu ja laukea helposti.

    • Geminigirl

      Sinuna heittäisin tollaisen miehen mäkeen jos A.) Vertaa aiempia naisia ja seksin laatua.
      B.) Ei ole tyytyväinen seksiin vaikka yrität parhaasi.
      Ja minusta ei kuulosta siltä että olisit löysä alakerrasta jos kerta kuulat pysyvät hyvin, koska monesti käy niin että aloittaessa ne pyrkivät ulos 😁 käytätkö smartballs yhtä vai kahta kuulaa?

    • pottu

      Sano kumppanilles että sun exällä oli isompi, tässä sulle peniksenkasvatuskone.

    • Toivoa

      Ihmettelen, että miks olet tummoisen idiootin kanssa?? Eikö suhteessa, se henkinen yhteys ole tärkein, eikä alapään koko? Törkeää vielä verrata entiseen kumppaneihin ja itsessään hänessä vika on, eikä sinussa. Eroa ääliöstä..löydät kyllä paremmankin miehen, joka arvostaa sitä henkistäkin puolta.

    • yksinkertainenratkaisu

      Vaihda isompimunaiseen. Mulla ei riitä 2 sormea peittämään vartta erektiossa ja todennäköisesti on isommat sormet kuin sulla.

    • Deuce

      Mulla on melkein kaljatölkin paksunen ei oo tullu mieleen että tarttis kireempää ikinä paitsi kerran kun osu semmonen minne ois menny 1.5 litran pullo. 2 sormee on jo liian tiukka ainakin omasta mielestä.

    • 87676465543

      Joskus törmäsin tutkimukseen, että nykymiehillä on vaikeuksia nauttia yhdynnästä (miksei vanhemmillakin) kun katsovat pornoa ja runkkaavat itseään niin kovakouraisesti. Se on siis ihan miehesi itse aiheuttama ongelma, jos kuulat noin hyvin toimivat sulla niin alapäässäsi tai lantionpohjan lihaksissasi ei ole vikaa. Valitettavasti olet ihastunut itsekkääseen runkkariin. :( Parempiakin rakastajia on olemassa, älä uhraa häneen aikaasi ja itsetuntoasi. Jos ei hänelle kelpaa niin hän saa jatkaa runkkaamista. Kuulostaa inhottavalta tyypiltä vaikka kuinka lipevästi käyttytyisi muuten. Ihmisten ylipäänsä pitäisi pitää parempaa huolta itsestään ja varsinkin parisuhteeseen kannattaa ryhtyä vain jonkun sen arvoisen kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      106
      7668
    2. 107
      5828
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5137
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4516
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3200
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      55
      2937
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      57
      2881
    8. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2424
    9. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2417
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2026
    Aihe