Pellosta nousee ilokaasua.
Nyt selvisi miksi maalla on mukavaa.
3
69
Vastaukset
- hengittäjä
Muistuu mieleen kauan sitten juhannuskokolla.Miehet menivät vähäksi aikaa pellonreunan pusikkoon ja tulivat sieltä niin iloisina takaisin.Nyt löytyi selitys tällekin ilmiölle.
Metaania? Metaani=ilokaasu? Onko lehmät iloisia? Käytetäänkö hammaslääkärissä metaania? Mitä sanoo ilmasto? Onko se sama kuin persekaasu?
- JohanSeOnKumma
Maalla haisee ilokaasu ja kaupungissa yleinen typeryys, koska joukossa tyhmyys tiivistyy. Jouko on meidän hevoinen. Huomenna se on meetwurstia. Ja koirat sanoo hau hau, siellä sun täällä. Ja sekään ei riitä, vaan sokerihumalaiset kakaratkin huutaa kaiken päivää. Onneksi koulut alkaa pian, joten saavat huutaa siellä koulussa, kun ei ne mitään siellä opi, kuin aivopesua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2942563- 196980
- 55772
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti119682- 49572
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?15516- 49503
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52494- 55475
- 40464