Öykkäri taas palkittiin

https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000005781754.html

 Kun Juri ilmestyi sinne Kajaanin Onnelaan, hänellä oli päässään aurinkolasit ja valkoinen puvuntakki. Katsoin häntä ja aloin nauraa. Ajattelin, että tuo on ”täys sokio”. Pian se tarttui pylvään takaa luvattomasti takapuoleeni, Arja muistelee huvittuneena.

Nainen palkitsi miehen sitten ihanalla parisuhteella

3

244

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Glmooria

      Eihän sille mitään voi, jos rakastuu, mutta jossain vaiheessa toi ikäero alkaa näkymään.. Ja toisaalta eihän sitä voi tulevaisuutta pidemmälle suunnitellakkaan.. Ihana pari kuitenkin.

      • Siis rakastuu tuollaiseen kähmijään? Jos naine toimisi niin kuin naiset itse sanovat, hän olisi kävellyt pois paikalta ja ilmoittanut portsarille, joka olisi poistanut kopeloijan salista.

        Menikö koko #metoo kampanja ihan hukkaan.


      • Glmooria

        No itse en olisi tykännyt moisesta kähmijästä ja käsilaukulla olis tullu päähän.. Itse tykkään hieman romanttisemmasta tavasta lähestyä.. Mutta, jos kähmijä olis ollut naisen ikäinen mies, miten tämä rouva olis silloin reagoinut?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      206
      2042
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      49
      1207
    3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      174
      1092
    4. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      976
    5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      871
    6. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      782
    7. 70
      781
    8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      77
      737
    9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      340
      678
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      26
      671
    Aihe