https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000005781754.html
Kun Juri ilmestyi sinne Kajaanin Onnelaan, hänellä oli päässään aurinkolasit ja valkoinen puvuntakki. Katsoin häntä ja aloin nauraa. Ajattelin, että tuo on ”täys sokio”. Pian se tarttui pylvään takaa luvattomasti takapuoleeni, Arja muistelee huvittuneena.
Nainen palkitsi miehen sitten ihanalla parisuhteella
Öykkäri taas palkittiin
3
244
Vastaukset 3
- Glmooria
Eihän sille mitään voi, jos rakastuu, mutta jossain vaiheessa toi ikäero alkaa näkymään.. Ja toisaalta eihän sitä voi tulevaisuutta pidemmälle suunnitellakkaan.. Ihana pari kuitenkin.
Siis rakastuu tuollaiseen kähmijään? Jos naine toimisi niin kuin naiset itse sanovat, hän olisi kävellyt pois paikalta ja ilmoittanut portsarille, joka olisi poistanut kopeloijan salista.
Menikö koko #metoo kampanja ihan hukkaan.- Glmooria
No itse en olisi tykännyt moisesta kähmijästä ja käsilaukulla olis tullu päähän.. Itse tykkään hieman romanttisemmasta tavasta lähestyä.. Mutta, jos kähmijä olis ollut naisen ikäinen mies, miten tämä rouva olis silloin reagoinut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2062042
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,491207Jos sussa toisessa on yhtään miestä
Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te1741092- 81976
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56871- 100782
- 70781
Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?77737Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.340678- 26671