Niin teidän ei tarviis palstailla ja hakea huomiota paltalta vaan hyvännäköisinä teillä olisi oma rakas joka halaisi teitä ja teillä ei olisi edes oikeutta palstailla kun olisi oma rakas.
Jos olisitte hyvännäköisiä
11
318
Vastaukset
- Likinäkörillitäti
Niin - koska olen erittäin hyvännäköinen, niin enpä juuri tällä palstalla roiku. Kun on elämänsisältöä ihan kivasti.
- Reuho
Palstalla roikkuminen ja ulkonäkö eivät mitenkään liity toisiinsa. Jos ns. hyvännäköinen tykkää roikkua palstalla, niin sitten hän roikkuu palstalla.
Voi toki olla mahdollista että hyvännäköisillä on paljon sosiaalista elämää, menoja ja muuta elämänsisältöä kuin tällä palstalla oleskelevalla, mutta en heti väittäisi että ulkonäkö ja täällä oleskelu ovat mitenkään sidoksissa toisiinsa.
Voihan hyvännäköinenkin olla yksinäinen ja tarvita tämän palstan kautta sosiaalisia kontakteja. Ja toistaalta voihan vähän rumempikin olla sosiaalisesti aktiivinen, eikä ehdi roikkua täällä.- TottaYes
Totta! Tuo on ihan järkevästi ja todellisuudentajuisesti sanottu.
- naama.ja.varsi
Tuo on totta. Nainen ei kaipaa rikasta tai hyvin koulutettua miestä. Elävässä elämässä olen nähnyt että vani ulkonäkö merkitsee. Ihan turha haalia varallisuutta, kuten joku DF laulaa. Ellet ole miljonääri, rahalla ei ole väliä, vaan sillä kemialla; ulkonäöllä.
- liiannäköinen
Ei . Ei ei.
- Tämä-selvä
Myöntäkää nyt vaan että olette palstalla koska teillä ei ole sosiaalista elämää. Eiole häpeä olla yksinäinen.
- fruttidimare
En myönnä. Olen töissä, eikä huvita tehdä hommia. En tosin ole sinkkukaan.
- passivoituu
ainakin jos netissä liikaa roikkuu huomaa helposti olevansa perä kamarin asukki oli sitten kumpi sukupuoli vain ,
- Kaisanoasaa
Hyvännäköiset ihmiset henkaa toisten hyvännäköisten ihmisten kanssa. Ne juhlivat, käyvät lomalla, harrastavat seksiä, käyvät konserteissa, menevät naimisiin, tekevät lapsia. Ei niillä ole aikaa olla jossain surkeassa sinkut palstalla kuuntelemassa paskoja juttuja. Sinkut palstalla on vain ätmejä ja ätnejä joilla ei ole muuta elämää kuten minulla ei ole.
- ympäristön
hyvän näköinen saa automaattisesti luonne analyysis ilman tutustumistakin mies on ylpeä nainen nirso, elävät omassa kuplassaan kun joutuvat silmä tikuksi naaman vuoksi hyvässä ja pahassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?843462- 252033
- 1941941
PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3431338Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell861313Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale891137Varoitus kyläläisille Suomussalmella
Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo12945- 82943
Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.23855Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha61790