Hormonikierukka yhdynnässä

Kierukkahankinnassa

Tuntuuko hormonikierukan langat yhdynnässä? Olen aikeissa laitattaa Kyleenan tai Jaydessin, mutta mietin tunteeko mies sitä yhdynnässä. Varsinkin, kun hänellä on isohko ja tykkään että hän työntyy pohjaan asti.
Ja kuinka kipeää kierukan asentaminen tekee synnyttämättömälle? Onko kenelläkään kokemusta juuri noista ed. mainituista merkeistä?

2

439

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ksjfnkfnxbk

      Olen myös harkitsemassa mirenaa tai kyleenaa. Työkaveri sanoi että hänen miehensä tunsi langat. Ei eritellyt oliko siitä nyt erityisemmin haittaa.

    • Itellä on kyleena. Aluks mies tunsi ne mut ei oo tuntenu enää, tai ainakaan ei oo sanonu asiasta/myöntäny ku oon kysyny.

      Kierukka pitäis asettaa menkkojen aikoihin, sillon ei satu niin paljoo mut mulla oli kierto n. puolessa välissä ja kyllä se sattu. Lisäks oli vielä ensimmäinen kerta gynellä joten jännitin ihan hirveesti.

      Kipuilu ei kestäny kauaa, vuoto n. 2 viikkoa mut muuten oon ollu tosi tyytyväinen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      67
      2007
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      850
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      756
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      43
      682
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      651
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      614
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      606
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      564
    9. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      546
    10. 48
      531
    Aihe