Siis kannattaako satsata Louis Widmerin kalliisiin, mutta ilmeisen laadukkaisiin tuotteisiin?
Kyseessä olisi sikuiselle naiselle, kuivalle ja herkälle iholle tarkoitetut tuotteet.
Olen kyllä miettinyt ihan Dermosilinkin tuotteita, halvempiahan ne olisi paljonkin!
Kokeilin monta vuotta sitten Louis Widmerin silmänympärysvoidetta, muistaakseni oli hyvä tuote mutta hintava! Nyt olen miettinyt, kun ikää tulee lisää koko ajan josko pitäisi satsata tuotttisiin vähän enemmän?!
Kokemuksia?
Louis widmer ?
Halvempaavaikallimpaa
2
196
Vastaukset
- Mitensennytsanois
Varmaan ihan hyvä tuotesarja, mutta kuten sanottu kallis!
Favoralla hieman edullisempia tuotteita ja niille tullut uusia aikuiselle iholle sopivia tuotteita, seerumi, yövoide ja silmänympärysvoide. Sisältää ainakin hyaluronia. - Espanjafani
On ne välillä tarjouksenakin,se on hyvä apteekkisarja,jos käyt reissuilla kannattaa katsoa apteekkisarjoja,ne on halvempia kuin Suomessa,jossa kaikki on liian kallista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2174198Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692695Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932401- 472333
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua331572Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5321350Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951316- 571310
- 761281
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251186