Uuspersu mr. nobody ajaa eniten taksilla

Esim. kesäkuussa yli 3000:lla eurolla. Nimeä ei jäänyt mieleen, mutta joku uuspersu oli kyseessä.
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei uskalla liikkua extempore kun pelottaa niin kovadti.

Äänestä

Iltalehti uutisoi kuinka persujen Packalen oli vedellyt juhannuksena taksilla veronmaksajien piikkiin 10 eri reissua karaokebaariin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kansaMaksaa kirjoitti:

Esim. kesäkuussa yli 3000:lla eurolla. Nimeä ei jäänyt mieleen, mutta joku uuspersu oli kyseessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu