Jyväskylässä on isojen kokojen kauppa O.O.T.D. Onko kokemusta?
Kannattaako lähteä käymään? Näyttää olevan verkkokauppakin ootd.fi
Kannattaako lähteä käymään? Näyttää olevan verkkokauppakin ootd.fi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miksi lähes kaikkien suurimpien kokojen kohdalla lukee Cellbes tuolla ootd-nettisivulla? Ovatko ne siis C:n mallistoa ja jos ovat, niin miksi ei tilaisi suoraan sieltä? Kummallista.
Se johtuu tästä Sipilän aktivointimallista! Joku nyt koittaa 'työllistää' itsensä,tilaa cellbesiltä,lyö pari ekua lisähintaa ja myy eri nimellä...😆
Useat Suomalaiset 'nettikaupat' tekee näin... Ei kun suoraan alibabaan!
Aika pieni putiikkihan se on (tuossa nettisivujen etusivun bannerissa oikeastaan näkyy koko liike), mutta vaatteet kyllä näyttää ihan kivoilta. Jos on muutakin asiaa esimerkiksi ruokakauppaan (Citymarket) tai muualle mitä siinä Keljon kauppakeskuksessa on, niin mikä jottei.