Iltatapaamiset

Ymmällä

Mitäs mieltä olette miehen motiiveista jos hän haluaa tavata naista vain iltaisin klo 22.00 jälkeen viimeisimpänä kaikkien muiden hommien jälkeen tietysti petipuuhien merkeissä. Väittää rakastavansa, mutta sanoo ettei ole aikaa enempää.

6

394

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyhjennyskäynti

      Mies ei halua sitoutua, eikä panostaa suhteeseen. Nainen on pelkkä "booty call".

      • Ymmällä

        Tuota minäkin epäilin, mutta sitten hyväsydäminen ihminen tietysti ajattelee, että voiko joku ihminen tosiaan olla niin paha, että valehtelee rakastavansa saadakseen vain seksiä. Mutta toki kaikki on mahdollista tässä elämässä. Hänellä on tapana sanoa, että "kyllähän sinä teidät, että rakastan sinua" jos jotain puhetta suhteen tilasta tulee esille.


    • fpppe

      Sanoo vaimolle että lähtee iltalenkille..

    • Lopetasuhde

      Sun pitäisi itse tajuta ettei petipuuhat ole miehellä tunteista kiinni

    • sAATTAA OLLA(kas CL oikuttelee) työnarkomaani ja kuolee ennen kuin täyttää 70 vuotta.
      Arjet ja viikonloput töissä, jouluna saattaa olla puoli päivää paikalla

    • Surusilmäinen

      Haluaako tavata hänen kotoaan siihen aikaan ? Olis sit meinaan tuttu mies ja vaikka hän väittää ettei ole muiden kanssa niin jäi kiinni viestien laittamisesta toisille naisille (siis pyysi muita hänen luo pantavaksi)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      58
      4334
    2. Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?

      Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o
      Ikävä
      242
      4102
    3. Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän

      elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi
      Maailman menoa
      145
      3223
    4. Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?

      Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat
      Kuhmo
      22
      3204
    5. Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?

      Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis
      Maailman menoa
      65
      3034
    6. Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin

      Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos
      Puolanka
      75
      2839
    7. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      101
      2505
    8. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      151
      2276
    9. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      47
      2142
    10. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      24
      1800
    Aihe