Elikkä tähän voitaisiin listata vähän että keneltä olet ostanut ja oletko ollut tyytyväinen palveluun ja itse tuotteeseen. Myös voisit ilmoittaa että mitä ostit ja mihin hintaan.
Silkkitien doping myyjät
2
154
Vastaukset
- önönöönöönöönö
Kysyin kerran douppinkia ja sain portti kiellon intternettiin
- pysynatuna
Vai että keneltä olet ostanut? kukahan niitä täällä kertoo,ei kukaan ,niin kuin jo huomasitkin niin kovin on hiljaista.
Toiseksi,kun niitä sitten hankkii niin niissä voi olla vain murto osa sitä itseään,suomesta ei saa hevillä oikeasti täyttä tavaraa vaan tehot voi olla alta puolen mitä ostaja kuvittelee.
Ensikertalaisille myydään miltei tehotonta eli kustaan silmään,toki myyjä vakuuttaa vakuuttavasti tavaran olevan täysin aitoa ja että toimii,ei toimi taatusti ja tehot ihan ? merkki mitä noilta saa yleensä.
Eli jos et tunne myyjää niin sinua kustaan taatusti linssiin,ei ole niitä tehoja jotka pitäs olla.
Et tule saamaan tähän keneltäkään nimiä joten aihe on ihan turha.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856294
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283140Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271330
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46949Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11946Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849