Upea.
Laadukas.
Edullinen.
https://www.laatukellot.fi/stuhrling-original-special-reserve-musta-nahka-o44-mm-p-67825.html
Skeletor kello polkuhintaan
9
1527
Vastaukset
- apinaaKoijataan
Edullinen, no ainakin halpa. Ei laatua, eikä upea. Tuo merkki on räikeä esimerkki tuotteesta jota ei ole tarkoituskaan myydä normaalilla hinnalla, vaan älyttömillä alennuksilla. Tuo ale-hinta voi olla melkein todellinen ja oikea tuotteen laatuun nähden.
- KelloMies
Saisiko lähdettä väitteillesi?
- UskoVaan
Ei ole väite, vaan tunnettua tietoa. Kaikki kelloista kiinnostuneet ja tuohon merkkiin törmänneet tietävät tuon "markkinointi" taktiikan.
- KelloMies
Kaikki tällä keskustelupalstalla pyörivät tietävät viestiesi sisällön ja painoarvon.
- EttäSäJaksat
Kuten myös, prolopoika.
- kiitosei
Tuohan on suoraan sanottuna helvetin ruma muotikello. Kiitos ei!
- Rantarolex
Itse tykkään klassisemmista malleista, tälläinen tuli viimeksi hankittua https://www.kelloni.fi/tuote/seiko-5-automatic-ssa355j1/
- Anonyymi
"Saksalaista laatua" Kiinasta ?
- Anonyymi
Skeletonit on mageita, siisti seurata koneiston liikkeitä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634591KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643522Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642883- 1492831
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492684- 241923
- 241801
- 301656
- 1741630
- 421342