Tuleeko yhdestä kerrasta homoksi?

Vähän on morkkis ja krapula yhtä aikaa. Viime yönä en saanut sitten naista baarista mutta mukaan suostui lähtemään yksi homopoika. Häntä sitten nähtävästi jörnin aamuyöstä kortongeista päätellen. Oli poistunut kun äsken heräsin. Edes nimeä en muista. Nyt on melko nolo fiilis kun en tiedä yhtään näkikö tai kuuliko naapurit tai kukaan ja mitä tästä nyt seuraa. Olen kuitenkin mielestäni täysin hetero. Ärsyttää. Pakko varmaan vetää tänäänkin pää täyteen.
42605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 42

Vanhimmat

Ei yksi kerta tee homoksi, vaan sinä olet ollut aina homo.

Äänestä
  • "Tuleeko yhdestä kerrasta homoksi?"

    On tullut homoksi jo ennen sitä yhtä kertaa.
    Korutonta kertomaa kikkelien.

    Äänestä

Kiitoksia lohdutuksen sanoista mutta tytöistä tykkään! Minua ei tietääkseni pantu takapuolessa ei tunnu oudolta.

Äänestä

Homous on kuin aidsklamydiaan verrattavissa oleva virustauti. Se tarttuu kertalaakista, eikä se parane ikinä.

Äänestä
  • Onneksi nähdäkseni käytin tai käytimme kondoomia.

    Äänestä

  • Ei muuten pidä paikkansa vaan kysymyksessä oli juuri se naisen puute.Aloittaja olisi varmasti valinnut tytön jos sellainen olisi paikalle tullut,mutta suomalaisia nuoriamiehiä vaivaa pahemmanlaatuinen puute naispartnereista ,sillä suomen yhteiskunta huolehtii naisista
    niin hyvin ettei tytöillä ole enää tarvetta meiehn eli elättäjän löytämiseksi kuten suuressa maailmassa.Kehoittaisin nuorta miestä matkustamaan Ukrainaan ja ottamaan tarpeeksi nappulaa mukaan niin naiset eivät todellakaan lopu siinä maassa.

    Äänestä

Tämä on selkeesti yksittäitapaus,et ole vielä b-rappukeijo.Nyt kuitenkin neuvoisin ,että otat seuraavaksi pelkkää jallua se on kuningasten juomaa ja pidät pornolehteä fikassa kun alkaa tekemään mieli,siis jos ei ole naarasta lähettyvillä.

Äänestä

Miten voi seisoa jätkän kanssa? Käytitkö viagraa?

Äänestä

Homoksi ei tulla mutta homoksi synnytään. siitä voi kuitenkin parantua eheytymällä. Eheytymiskiursseja järjestävät jotkut kansalaisjärjestöt kuten odinin sotilaat (tai seuraajat tjs), helvetin enkelit jms. joiden joukossa suurin osa on homoja.

Äänestä

ei+kai+heteromiehelle+tulis+mielenkään+lähteä+äijän+kanssa+sillä+mielellä+minnekään,+edes+umpihumalassa.+Sen+verran+vahvat+estovaistot+pitäis+olla.+Tai+ainakin+itellä+on+estot+tähän+asti+pelanneet+100%+varmuudella+vaikka+kuinka+pitkään+ilman+naista+ois+joutunu+kärvistelemään.

1Äänestä
  • Et voi verrata itseäsi aloittajaan joka on näemmä herkenpää laatua eikä niin kovakuorinen kuin sinä.Pornolehdet ovat kaiken lisäksi historiaa ,nykyään on kaunista pintaa tarjolla youtubessa ylen määrin ja varsinkin sitä tyttökauneutta kun neidot käyvät iltaisin punttisalilla vain perslihaksia kasvattaakseen niin kyllä halut siinä herää hiirelläkin.
    https://www.youtube.com/watch?v=0vvr5H6awAo

    Äänestä

Pamahdit homoksi laakista.
Sun tekee jo mieli lisää, eikö?
Pyllyäkin kutkuttaa siihen malliin, että ehkä sinä pyllistelet antavasti jo tänään!

Äänestä

Jos homo on kerran naisen kanssa, tuleeko hänestä silloin hetero?

Äänestä
  • Onko kaappiheteroita olemassa?

    1Äänestä

  • ioiug-----.-- kirjoitti:

    Onko kaappiheteroita olemassa?

    Sehän on nykyään muotia.

    Äänestä

"Nyt on melko nolo fiilis kun en tiedä yhtään näkikö tai kuuliko naapurit tai kukaan ja mitä tästä nyt seuraa. "

Ai ai. Ja lähiviikot tai -kuukaudet tulkitset kaikki naapureiden vähänkin epätavallisemmat ilmeet ja käytökset sillä tavalla, että he karttaisivat sinua tarkoituksella, vaikka siitä ei olisikaan välttämättä kysymys. Kiinnität kaikkeen tuollaiseen lähiajat ylikorostuneesti huomiota. Ei ole helpot ajat edessä ei. Mutta ovatko naapurit jotain huomanneet vai ei, niin se selviää ajan kanssa. Huomaat pikkuhiljaa, että kohtelevatko naapurit sinua sittenkin ihan samalla tavalla kuin ennenkin vai onko jokin perustavalla tavalla muuttunut.

Voimia!

Äänestä
  • Kannattaisi käyttää aurinkolaseja jottei naapurit tunnistaisi.

    Äänestä

Jos se mies oli kovin naisellinen, niin voihan sitä kuvitella panevansa naista persieen. Eihän sellainen mieskään, joka panee naista persieen, ole homo.

Äänestä
  • Vähän se tunnelmaa latistaa jos vastakappaleen kassit heiluvat työstäessä näkökentässä. Pitää varmaan katsella yläviistoon ja viheltää vaikka porilaisten marssia.

    Äänestä

  • Muistat vaan käyttää rasvaa niin paska ei tartu.

    Äänestä

  • En pane naistakaan koskaan haisevaan perseeseen vaikka naisella on sentään kaunis takamus, miehellä kivikova karvanen lisäksi jos ei ole läski.

    Äänestä

  • analiseksi on perseestä,naisella on viittu sitä varten että kullin esinahan alusta pysyy terveenä.

    Äänestä

  • Neliveto päälle niin menee paskassa rullatessa paremmin.

    Äänestä

Joillekin selviää vasta vanhemmalla iällä, että he ovat vihreitä. Touko Aallon piiskaleikkien myötä moni kaappivihreä on liittynyt puolueeseen. Vihreydessä ei ole mitään hävettävää. Nyt vain aloittajakin liittymään vihreiden jäseneksi.

Ja kyllä sana kiertää! Älä siis ihmetele muikeita hymyjä, joita tulet saamaan vihreiltämiehiltä kaupassa, linja-autoissa ja minne ikinä menetkin.

Äänestä

Muista pestä takapuolesi pulloharjalla, muuten kaverin töhnät jää sisälle.

Äänestä

Homoseksuaalisuus on ensisijaisesti mielentila, joka voi johtaa homoseksuaaliseen toimintaan.

Äänestä

Tuleeko yhdestä maksullisesta per-seenantamisesta homohuoraksi?

Äänestä

Mikäli kyseessä oli ihana irakin mies ei tapahtunut mitään vahinkoa. Olet vain yhtä kokemusta rikkaampi.

Äänestä

Jos olit top, ei hätää. Tilanne olisi huonompi jos olisit ollut btm.
Homo on vain jos antaa itse persettä.

Äänestä

Seuraava resitenttimme on Koko Kansan Homo-Pekka.

Äänestä

"Tuleeko yhdestä kerrasta homoksi?"

Onneksi tähän on viimeaikoina kehitetty netistä tilattava kotitesti.

Testiliuska laitetaan takapuoleen ja viiden minuutin kuluttua voit värikoodista katsoa, oletko tullut homoksi.

Äänestä

Ihmeellistä tuo miehenä oleminen.
Monetko sodat on käyty fomofobioissa ja vallanhimosta.

Varsinkin himot ja miehen hormonit. Pakottaa tekemään ihmeellisiä asioita.
Mitä olisit jos sua ei panettaisi?

Sitten pukkaa syyllisyys ja voi miten sitä hoidetaan. Vähän lisää viinaa
ja kun kun tulee vuoden päästä daunari- viha ja fobia iskee pintaan.

Entisetkin asiat rutussa ja kännissä piti mennä ylittämään rajoja?
Otappa nyt viikko putkeen, niin pääset järjestäsi ja
teet jollekin sivulliselle jotain väkivaltaa.....koska sua ketuttaa.

pikku vinkki: kärsi nyt se kankkunen ja normi morkkis. Ja sitten
käsittelet itsesi ... mittasuhteita . Ihan vaan, että kukaan sivullinen
ei saat turpaansa koska sua panetti.

Äänestä

Se kuka panee ei ole homo, vaan se joka antaa panna on. Tämä tieto on peräisin YLEllä esitetystä dokumentistä joka kertoi Egyptiläisestä transuhuorasta.Hänen asiakaskuntansa koostui "normaaleista" perheellisistä miehistä.

Äänestä

Näyttääks naiset vielä kiihottavilta tuon yhden kokemuksen jälkeen? Jos ei niin sitten vasta syytä huoleen.

Äänestä

Jättikö toukoilija rahaa pöydälle

Äänestä

Ettei vaan olisi päässyt käymään niin, että se homopoika jörni sinua?

Käy heti hiv-testissä. Voit vielä päästä pienellä lääkityksellä.

1Äänestä

Mene heti apteekkiin kysymään jälkiehkäisypillereitä.
Ne on tarkoitettu juuri tällaisiin hätätilanteisiin.

Äänestä

Homoseksuaalisuus on mielentila, joka saattaa johtaa homoseksuaaliseen toimintaan.

Äänestä

Eihän kukaan mies tuu homoksi yhdestä kerrasta miehen kanssa. Siinähän täytyy olla jo homo ennestään. Seksi miehen kanssa on vaan tapa hyväksyä oma homous.
Ole kuitenkin onnellinen tästä, sillä useimmat homo-kammoiset pelkää ihan tosissaan omaa piilevää homouttaan. Tällaisia ovat muunmuassa lähes kaikki persujen, sinisten ja kristillisten kannattajat.

1Äänestä

Se on yksi ja sama mihin tarpeensa tekee. Mielummin kauniiseen mieheen kuin rumaan ämmään.

Äänestä

Maalla lehmätkin näyttävät kutsuvilta.

Äänestä
  • Kaupungissa lehmää kutsutaan siiderivalaaksi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


voipersesentään kirjoitti:

Vähän on morkkis ja krapula yhtä aikaa. Viime yönä en saanut sitten naista baarista mutta mukaan suostui lähtemään yksi homopoika. Häntä sitten nähtävästi jörnin aamuyöstä kortongeista päätellen. Oli poistunut kun äsken heräsin. Edes nimeä en muista. Nyt on melko nolo fiilis kun en tiedä yhtään näkikö tai kuuliko naapurit tai kukaan ja mitä tästä nyt seuraa. Olen kuitenkin mielestäni täysin hetero. Ärsyttää. Pakko varmaan vetää tänäänkin pää täyteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu