Mistä löytäisin sellaisen?
Haluan julkkismiehen!
10
159
Vastaukset
- helppoakuinheinänteko
Ota joku kuuluisa murhamies! Mutta ole nopea, sillä väkivaltaisimmat ja julmimmat viedään käsistä.
- Vihjemies
Kokeile 7 päivää lehteä, jos sieltä lötyis joku.
- missä.on.markoboy
missä markoboy on se ainakin on julkkis
marko on varattu mies, naiset yrittää ravintoloissa mutta Marko ei sorru vieraisiin:
https://yle.fi/uutiset/3-10276104- ei.turha.jäbä
Harmaaritari kirjoitti:
marko on varattu mies, naiset yrittää ravintoloissa mutta Marko ei sorru vieraisiin:
https://yle.fi/uutiset/3-10276104luulin markoboytä julkkis jännämieheksi mutta onkin kunnon mies joka ei petä vaikka naisia saisi
- Mad.Knutsen
Kokeiles tuota https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005814431.html mutta kilpailu on kovaa ja veristä!
No miten ne muut löytää niitä? Olemalla esillä, tyrkyllä ja hengailemalla siellä missä ne julkimotkin. Seurapiireihin vaan jollain ilveellä ja siellähän niitä tapaa. :)
- Naisasialooser11
Jos olisit kaunis ja nuori niin joku julkkismies olisi jo löytänyt sinut.
.. Käyks EsMes PalstaJulkkis?.. ;P
Iske joku youtube julkkis tai no miksei palstaltakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075240Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813716SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt663602Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers193539SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun433159Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1062360SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412346Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?312204Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762140Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922079