Parhain oli!

Moi!

Kaikista parhain kyllä oli musta se Kiss me. Oikeestaan tänä vuonna oli parhaimmmat biisit kun viimevuonna sen jari sillanpäään biisi. Mä en tykännyt siitä viime vuotisesta biisistä.
4664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

se muijahan vinku ihan nuotin vierestä eikä ollu kappalekaan mitenkään kovin häävi..

Äänestä

Oli ihan hirvee, siis täys katastrofi! Samanlaista ulina musaa tulee joka maassa täydeltä tuudilta, ei erotu joukosta millään tavalla!! Yksinkertasesti pa**a!!!1

Äänestä
  • No, ei se nyt niin huono ollut. Ihan hyvää europoppia.

    Äänestä

Nih.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Woman_86 kirjoitti:

Moi!

Kaikista parhain kyllä oli musta se Kiss me. Oikeestaan tänä vuonna oli parhaimmmat biisit kun viimevuonna sen jari sillanpäään biisi. Mä en tykännyt siitä viime vuotisesta biisistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu