Ihan vahingossa tunturigigolon haaviin, onko samoja kokemuksia...
Tunturigigolo
4
360
Vastaukset
- tottatämäkin
Onhan niitä Tunturinaikkosiakin haavien kanssa liikkeellä :) Muuttuvat helposti tunturinoidiksi ;)
- Ei.tunturia
Mitäpä jos kertoisit tunturigigolon nimen ensimmäisen tai viimeisen kirjaimen?
- laatikko
Lempinimen viimeinen kirjain on A.
- laatikko
En ollut uskoa todeksi, tavallinen mies, ei mitenkään erityisen hyvännäköinen. Jotenkin pidin hänestä heti ensisilmäyksellä ja taisi huomata tämän. Sitten alkoi armoton viestittely hänen suunnaltaan erilaisia hymiöitä lenteli päivittäin, tosin minultakin. Jonkin ajan kulttua huomasin, että kaveri viestittelee usealle muulle samanaikaisesti. Stalkkasin somesta ja tajusin, että ei helevetti mikä kusipää. Viestitteli myös kaverien kaveri -naisille. Kun aloin kertoa tuntemuksistani, niin sitten suutahti...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1136975Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1074727L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa563990TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133344Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6892057Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2361432- 661348
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja561297Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j521277Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12972