AIRISTON HELMESSÄ POJILLA KARANNUT MOPO KÄSISTÄ

JOS KYSEESSÄ OLISI JENKIT EIKÄ VENÄLÄISET, ULKOMINISTERI SOINI OLISI JO MATKUSTANUT SINNE HELIKOPTERILLA KUKKAKIMPPU KÄDESSÄ KIITTELEMÄÄN ISOSTA INVESTOINNISTA SUOMEN LUONTOON JA PITÄMÄÄN RUKOUSAAMIAISTA JENKKIPELLEJEN KANSSA SEKÄ LUPAILLUT MYÖS NIINISTÖN KIITOSKÄYTIÄ !
7128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Rikollinen rahanpesu ei ole liiketoimintaa Suomessa eikä Danske Bankissa. Molemmissa venäläinen raha syyllinen rikokseen.

Suomen on myös estettävä ainoa vihollisemme sotilaallinen toiminta.

Äänestä

Juuri näin LÄNSI-propaganda tänään toimi. Manipulointi on avointa ja jatkuvaa.

Suomessa pää-äänitorvia ovat herrrliinin sanomat, koromankanava ja oikeisto-yle jotka kaikki ovat samojen oikeisto-voimien hallussa jotka em. propagandaa suoltavat.

Aina kun niitä kuulet, sormi liipasimelle, sillä niin kovaa moskaa suoltavat.
Vastuu on ainoastaan kuulijalla.

Äänestä
  • Voi voi Tiltu. Mene Syvärille huutelemaan.

    Äänestä

  • Korjaus sinne Moskovaan...
    YLE:ä pyörttävät käytännössä vihervasemmistolaiset joita toimittajakunnasta lähes kaikki.
    Sitä onko Backman kaksoisagentti en tiedä mutta yliampuva jonkin maan hännystely viittaa siihen että saattaa olla jenkkien mies joka on saatu solutettua järjestelmään.

    Äänestä

CARLY S-P JA KANERVA YRITTÄVÄT TAHALLAAN PAISUTELLA ASIAA JA OMAA EGOAAN. LÄHETÄ ILKKA PUTINILLE SATA KIIHKEÄÄ TEKSTIVIESTIÄ NIIN ALKAA TAPAHTUA.

Äänestä

Aloittajakin lentäisi, jos pieraiset tarpeeksi hyvin tulitikkuun.

Äänestä

Uusia löytöjäkin tehty mopoja. Minkähän merkkisii, pappatuntureita vai?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


USANHAHURINNUOLIJAT kirjoitti:

JOS KYSEESSÄ OLISI JENKIT EIKÄ VENÄLÄISET, ULKOMINISTERI SOINI OLISI JO MATKUSTANUT SINNE HELIKOPTERILLA KUKKAKIMPPU KÄDESSÄ KIITTELEMÄÄN ISOSTA INVESTOINNISTA SUOMEN LUONTOON JA PITÄMÄÄN RUKOUSAAMIAISTA JENKKIPELLEJEN KANSSA SEKÄ LUPAILLUT MYÖS NIINISTÖN KIITOSKÄYTIÄ !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu