käisiksi. Kumpaakin luultiin 28 vuotiaaksi. Olemme siis 25v ja 35v ja minulla oli vielä parta, ilman sitä olisi luultu kamunaista nuoremmaksi. Mies joka ikäarviot heitti yritti varmasti pillun toivossa arvioida kamunaisen ikää alemmas ja siksi sanoi 28v 30 sijaan.
Nainen rusinoituu todella nopeasti, mutta 40v mies on vielä poikamainen kloppi.
Nainen rusinoituu todella nopeasti, mutta 40v mies on vielä poikamainen kloppi.
Vastaukset 11
Vanhimmat
P.S.+Kamunainen+on+myös+ymmärtänyt+lyhentää+hiuksiaan+ikänsä+edellyttämällä+tavalla+sekä+hankkinut+kissan+top10%+miehen+korvikkeeksi+kotiinsa
Neljääkymppiä lähestyvää miestä vanhentaa parta ja suuri vatsakumpu. Monikin mies näyttäisi paljon nuoremmilta ilman niitä.
40 naisen kroppaa vaivaa lähes poikkeuksetta reilu ylipaino. Mukavuudenhalu on voittanut eikä itsestään haluta / jakseta pitää huolta. Taitaa olla niin, että vain mallit, näyttelijät ja muut julkisuuden henkilöt pitävät kroppansa kunnossa. Tavikset antaa mennä plösöksi. Sääli.
Itselläni on yhden miehen sota rasvaa vastaan. Puoli vuotta jo kestänyt kuntokuuri alkaa tuottamaan tuloksia. 192/95 mitoista nykyiseen 192/87, 6-pac tuloillaan. Olen 41v mies. Ikisinkku, koska hoikkaa sekä lapsetonta 35-45v sinkkunaista on mahdotonta enää löytää.
Olis mulla kyllä yksi kaverinainen 29v upean hoikka ja muutenkin ihana, sinkku ja lapseton nainen... Pitäisiköhän... No kattellaan.
Pointtini on: kaikki kuntoilemaan ja pois sieltä mukavuusalueelta, jos vain suinkin kykenee. Vain hyviä vaikutuksia luvassa!
Kaljuuntuminen myös vanhentaa monia, mutta vaikka mitään näistä ei olisikaan, niin naaman rypistymisestä sen iän viimeistään aika tarkkaan näkee. Ikäistään nuoremmalta näyttäminen on fantasiaa.
Et ole ikäistäs nuoremman näköinen...
https://keskustelu.suomi24.fi/t/14040341/mies-komistuu-vanhetessaan-(kuvat)
Oletko idiootti? Tottakai olen ikäistäni nuoremman näköinen
Hehhe.
Ikäistäs vanhemman näköinen olet.
Olet siis vielä tyhmempi kuin mitä luulin?
Miten sinulla on noin pieni penis? Eihän tuollaisella tee mitään :D
Onpas se ruma!
Ruma mies ja olematon nakki, jos toi on oikeesti sen kuva niin ei vara arvostella muiden ulkonäköö.. En koskis pitkällä tikullakaan..