Millaisella kokoonpanolla ryhmäseksiä

Mmmf

MMF, MMMF vai harvinaisempi FFM tai FFMM vetikö miesporukka sinua paljaalla tai pussasitko kaverin pimppiä? Kertokaas nyt palstanaiset.

35

1058

2Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lyyrikko

      FFM

    • Papittar

      Lol Valtakunta pussasi kännissä kaverinsa pillua ja tuli uskoon.

    • En ole koskaan harrastanut ryhmäseksiä, jos ei parisuhdeseksiä peilin edessä sellaiseksi lasketa. Eli F olen minä ja M on mies ja kokoonpano on siis FM.

      En edes fantasioi ryhmistä...tuntuu jotenkin niljakkaalle jo ajatuskin. Juu oikee sipuli täti täällä...

      • Jos yhtään muistutat kuvaasi ota yhteyttä.


      • jormalaiset kirjoitti:

        Jos yhtään muistutat kuvaasi ota yhteyttä.

        Pöh....


      • mazy kirjoitti:

        Pöh....

        💙💙💙


      • mazy
        jormalaiset kirjoitti:

        💙💙💙

        Ei auta..🤣..😋


      • mazy kirjoitti:

        Ei auta..🤣..😋

        Haaveissako vain oot mun?


      • jormalaiset kirjoitti:

        Haaveissako vain oot mun?

        Huaweissa huaweissa vuan..😛


      • mazy kirjoitti:

        Huaweissa huaweissa vuan..😛

        Näin on. Kuva Huaweilla olisi kiva.


    • Yh-Lover82

      Pari kertaa kaverin kanssa baarista jatkoille lähtenyttä naista ollaan yhdessä laitettu, eli MMF. Yleensä toinen on ollut pillulla ja toiselta otettu suuhun, sitten ollaan vuoroteltu MF kuviolla. Paljaalla ollaan aina vedetty.

    • MMF on ehkä paras. Kaksi naista voi himmentää tunnelmaa. Rupeavat ujostelemaan toisiaan. Toisaalta miehiltä odotan koskettelua tai ainakin sen sietämistä.
      Paras on kimpassa ei jonossa.

      • MFMparas

        DP:tä ei voita mikään. Kun sitä on kokeillut, siihen jää koukkuun


    • Dark.fear

      Kerran piti olla MMMF mut oltiinki MMM.

      • Jos tuntu hyvältä se on tärkeintä.
        Myöhästyikö F junasta?


      • deeäffää.pyrstöön

        Niin, siis tämähän on darkki-special fleivörillä oleva turkulainen subwei


      • Kimpassa5miestä

        Meillä piti olla MMMMMFF.
        Mökille tultuamme saimme tietää että yksi F oli estynyt joten vaimoni oli yksin viiden miehen kanssa. Olimme kahdessa ryhmässä ja itse olin kummassakin ryhmässä. Vaimoa pantiin illalla pari kierrosta ja jotkut vielä useammin aamulla kävimme vaimon sängyssä vuorotellen ennen kuin menimme mökin kunnostus töihin.
        Päivän mittaan joku piipahti mökissä aina välillä. Panolla ilmeisesti.


    • jos kolme osallistuu niin se on se 3some.

      • viisvee

        sitten on parinvaihto tilauksuuksia,


      • viisvee kirjoitti:

        sitten on parinvaihto tilauksuuksia,

        swingers toimintaa:)


      • viisvee

        varatuille tarkoitettu mutta jokin verran otetaan sinkkujakin mukaan tilaisuuteen,


    • kuulalaakeri

      Siinä voisi olla kaksi torvensoittajaa ja yksi rumpali joka lyö tahtia.Hyvä olisi olla myös erirotuisia ihmisiä ja eri pituisia.Joitakin eläimiä voisi olla myös mukana kuten lampaita ja yksi vuohipukki.
      Joku voisi pukeutua poliisiksi ja pari sairaanhoitajaa olisi hyvä idea.Kumikäsineet olisivat jokaisella kädessä tarttuvien tautien varalta,Esim märkärupi tarttuu helposti ihmisestä toiseen samoin herpes ja hiv.Pitäisi myös varmistaa ettei kellään ole piilevää aidsia tai tarttuvaa maksasairautta.Ei sitten muuta kuin täysi rähinä päälle niin että satiaiset lentää..

      • Piilevä aidsi :D sitä mulla ei vielä ole ollut.


      • JossainMuualla

        Tämä kuvannee tapahtumia tai sitten esimerkiksi virheiden puoluekokousta:

        https://www.youtube.com/watch?v=dj9_353Nnts

        Voihan se tietysti olla kuvaus myös erään anonyymin Vasemmistoliiton kansanedustajan vapaasta maailmasta.


    • Ryhmäseksi on parhaimmillaan silloin kun on yksin.

    • 101prosHetero

      Ryhmäseksi. Se on homoille

      • bi.mies.ei.homo

        Ei muuten ole.
        Kyllä se on umpi heteroiden hommaa ja aika vähän tiedät sillä homolla ei tuu hommista naisen kanssa yhtään mitään.


    • MMF ja MMMF ovat vaimon ja minun toive.
      Minun ystävät ovat panneet vaimoani useimmiten myös ukkomiehet.

      • Bää.bää

        Tai siis vaimosi toive ja sinä aisurina määkit vieressä.


    • Kakkossmiess

      Itse olen ollut MMF ja MFMF kimpoissa ja ensin mainittu on mielestäni parempi. Olen siis mies.

    • Mieheni haluaa minua ystäövänsä kanssa.
      Olimme mökillä viikonloppuna mieheni kaveri oli mukana.
      Kuten usein alkoholi sai estot häviämään ja kun jälleen kysyttiin haluanko kahta miestä niin suostuin. Kondomeja ei ollut eikä se estänyt kimppaa. Oli hienoa olla kahden miehen nainen.
      Ollaan edelleen kimpassa erittäin usein melkein kuin olisin aviossa ja seurustelisin toisen kanssa ja seksiä kimpassa sekä erikseen on hyvä kokemus.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      202
      3885
    2. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2096
    3. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      85
      2064
    4. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      49
      2015
    5. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      96
      1956
    6. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      64
      1671
    7. Oletko tosiaan niin

      matalalla älykkyydellä varustettu että et tajua miten sua vedätetään? Kun susta ei tykätä.
      Viha
      142
      1114
    8. Arkkipiispa Tapio Luoma sanoo olevansa syvästi huolissaan lisääntyvästä rasismista ja islamofobiasta

      Tarvitsemme ymmärrystä ja uskontojen lukutaitoa erilaisia perinteitä kohtaan. Rauhallinen rinnakkaiselo ja toinen toisem
      Maailman menoa
      293
      1033
    9. Millaisia toiveita

      Sinulla on minun suhteeni?
      Ikävä
      71
      934
    10. Oikea mies ei katoa elämästä silloin

      Kun on vaikeaa. Väärä mies pysyy elämässä niin kauan kun aurinko paistaa ja on mukavaa. Mutta kuka jää elämään silloi
      Ikävä
      98
      856
    Aihe