Romantiikkaa

Kyllästynyt

Romantiikkaa totta tosiaan. Avoliitossa oltu 27v ja ilman seksiä melkein 5v. Välillä vituttaa niin että näköä haittaa. Eilen illalla tuli viimenen niitti. Tulin töistä kotia niin vaimo vahtas töllöstä jotain tositv paskaa käsi kyynerpäätä myöten sipsipussis ja pari kynttilää paloi pöydällä. Vaimo sano että laitoin meille vähän romantiikkaa (viittas niihin kunttilöihin pöydällä). Teki mieli haistattaa oikein kunnolla mutta lähdinkin sitten vaan lenkille ja jätin vaimon nauttimaan siitä saatanan romantiikasta!!
Tunnin lenkin jälkeen kotia ja suhteelle loppu. Eikä koskaan enää mitään yhdessä asumista kenenkään kanssa,se on varma! Elämästä pitää nauttia ja siihen ei riitä mikään vitun tv tai kynttilät pöydällä!

Kylläpä helpotti!

9

348

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • stoppi

      Ihan sama juttu, avoliittoa tosiaan takana 27 vuotta, seksiä ei kolmeen vuoteen. Muijaa höpöttää romantiikasta, se tarkoittaa kyntilöitä ja pari pusua silloin tällöin. Mullekin on riittänyt, virittelen ero ajatusta päässä.

    • näin

      Kuulostaa aivan mun exältä. Kynttilät palamaan ja tv kiinni siksi aikaa että saa facebookkiin kuvan "romantiikkaa ilmassa". Kuvan kun oli ottanu niin tv auki ja turpa kiinni kännykäs,päivysti että kuinka tuli tykkäyksiä . Olihan se romanttista. Mutta jokanen tyylillään ja aina on valinnan vapaus. Mun valinta oli nostaa kytkintä. En ole katunu.

    • trrrtrtrt

      et sitten saanut persreikää vai

      • kjjhhkhjl

        Kokeile sä käpyä sinne omaas. Voit sitten täällä ulista ja ulvoa!


    • KerranEletään

      Hyvät mies lajikumppanit, aloittaja puhuu asiaa, tollasesta paska suhteesta eroon ja parempaa elämää kohti ja se ei välttämättä tarkoita parisuhdetta.

    • Ei-rmntk

      No vähällä pillulla olet sitten ollut viimeiset vuodet, mutta ei tuo mitään.
      Itse ei ole montaakaan kertaa sannut vuoden -94 jälkeen.
      Muutamaan vuoteen ei ole enää seissyt, joten haittaako tuo nyt?

      Kuulemma kekkonen ei saanut plua vuoden 1928 jälkeen enää Sylviltä. Silloin Sylvi sai kaksospojat.

      • hyväettei

        Ei haittaa, elämässä paljon tärkeämpiä asioita.


    • Kiksautetaan

      On kait kymmenen vuotta oltu ilman , onneksi on kädet kunnossa. Vaimosta on tullut ryhävalas, siitä ei romantiikkaa irtoa ja kun on köyhä ei voi erotakkaan.

    • jollekkinruokamaistuu

      mulla on käynyt vähän niinkuin edellä olevalle "kiksautetaan" kavrille. Meillä ei kanssa ole seksiä ollut ainakaan viiteen vuoteen, eikä oikeastaan edes kiinnosta, kun akan persekkin on kuin kuplavolkkari edestäpäin. En mene sen kanssa edes saunaan nykyään samaan aikaan, koska en viitti katsella vartaloaan, jonka se on kolminkertaistanut avioliittomme aikana. sitten kun panettaa, odotan että se menee nukkumaan, niin panen netin päälle katson sieltä lespopornoa ja hakkaan tattia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      158
      5716
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      175
      3790
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      141
      3442
    4. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      38
      3245
    5. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      49
      2796
    6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      61
      2353
    7. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      24
      2280
    8. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      236
      2273
    9. Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?

      Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk
      Tv-sarjat
      94
      1871
    10. Ehkä mä ymmärrän sua nyt

      Paremmin kuin silloin aikoinaan. Kaikkia jännitteitä, joita on täytynyt tulla sun taustasta. Oot ollut aika rohkea elämä
      Ikävä
      5
      1352
    Aihe