Romantiikkaa

Kyllästynyt

Romantiikkaa totta tosiaan. Avoliitossa oltu 27v ja ilman seksiä melkein 5v. Välillä vituttaa niin että näköä haittaa. Eilen illalla tuli viimenen niitti. Tulin töistä kotia niin vaimo vahtas töllöstä jotain tositv paskaa käsi kyynerpäätä myöten sipsipussis ja pari kynttilää paloi pöydällä. Vaimo sano että laitoin meille vähän romantiikkaa (viittas niihin kunttilöihin pöydällä). Teki mieli haistattaa oikein kunnolla mutta lähdinkin sitten vaan lenkille ja jätin vaimon nauttimaan siitä saatanan romantiikasta!!
Tunnin lenkin jälkeen kotia ja suhteelle loppu. Eikä koskaan enää mitään yhdessä asumista kenenkään kanssa,se on varma! Elämästä pitää nauttia ja siihen ei riitä mikään vitun tv tai kynttilät pöydällä!

Kylläpä helpotti!

9

322

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • stoppi

      Ihan sama juttu, avoliittoa tosiaan takana 27 vuotta, seksiä ei kolmeen vuoteen. Muijaa höpöttää romantiikasta, se tarkoittaa kyntilöitä ja pari pusua silloin tällöin. Mullekin on riittänyt, virittelen ero ajatusta päässä.

    • näin

      Kuulostaa aivan mun exältä. Kynttilät palamaan ja tv kiinni siksi aikaa että saa facebookkiin kuvan "romantiikkaa ilmassa". Kuvan kun oli ottanu niin tv auki ja turpa kiinni kännykäs,päivysti että kuinka tuli tykkäyksiä . Olihan se romanttista. Mutta jokanen tyylillään ja aina on valinnan vapaus. Mun valinta oli nostaa kytkintä. En ole katunu.

    • trrrtrtrt

      et sitten saanut persreikää vai

      • kjjhhkhjl

        Kokeile sä käpyä sinne omaas. Voit sitten täällä ulista ja ulvoa!


    • KerranEletään

      Hyvät mies lajikumppanit, aloittaja puhuu asiaa, tollasesta paska suhteesta eroon ja parempaa elämää kohti ja se ei välttämättä tarkoita parisuhdetta.

    • Ei-rmntk

      No vähällä pillulla olet sitten ollut viimeiset vuodet, mutta ei tuo mitään.
      Itse ei ole montaakaan kertaa sannut vuoden -94 jälkeen.
      Muutamaan vuoteen ei ole enää seissyt, joten haittaako tuo nyt?

      Kuulemma kekkonen ei saanut plua vuoden 1928 jälkeen enää Sylviltä. Silloin Sylvi sai kaksospojat.

      • hyväettei

        Ei haittaa, elämässä paljon tärkeämpiä asioita.


    • Kiksautetaan

      On kait kymmenen vuotta oltu ilman , onneksi on kädet kunnossa. Vaimosta on tullut ryhävalas, siitä ei romantiikkaa irtoa ja kun on köyhä ei voi erotakkaan.

    • jollekkinruokamaistuu

      mulla on käynyt vähän niinkuin edellä olevalle "kiksautetaan" kavrille. Meillä ei kanssa ole seksiä ollut ainakaan viiteen vuoteen, eikä oikeastaan edes kiinnosta, kun akan persekkin on kuin kuplavolkkari edestäpäin. En mene sen kanssa edes saunaan nykyään samaan aikaan, koska en viitti katsella vartaloaan, jonka se on kolminkertaistanut avioliittomme aikana. sitten kun panettaa, odotan että se menee nukkumaan, niin panen netin päälle katson sieltä lespopornoa ja hakkaan tattia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3159
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2505
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2146
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2055
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1962
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1570
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1263
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1093
    Aihe