Äkkäsin Tinderistä erään jo vuosia tuntemani naisen joka vuorenvarmasti on melkein 35 vaikka profiilissa lukee että 29. Näyttää kyllä mjo 35-vuotiaalta että tuskin yksikään mies menee lankaan. Sääli, ennen niin näyttävä vaalea kaunotar.
Nainen valehtelee ikänsä Tinderissä
Kurppahuijaa
7242
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
haista paskas
30 vuotta on se ikäraja jonka jälkeen nainen on virallisesti keski-ikäinen kurppa. Ei auta vaikka olisi pitkänhuiskea blondi sitä ennen.
Keski-ikä on 40 vuotiaana ja hei pikkupojat ja henkisellä tasolla kakarat, teitä vaan vituttaa kun ette saa aikuista naista koska näkevät idioottimaisen ja sovinistisen asenteenne lävitse, olette niin katkeria ja yleistätte ja syy miksi teillä ei ole kokemusta naisista kun ylimielisyyttänne ette kestä kritiikkiä ettekä kuuntele naisia ja oletatte että kaikki on samanlaisia.
Itse sekstailin erään 38 vuotiaan naisen kanssa muutaman kerran joku vuosi sitten ja täytyy sanoa että paras vartalo mitä ollut siihen mennessä, paljon paremmassa kunnossa kuin häntä nuoremmat joiden kanssa seksiä harrastanut, tiesi mitä teki sängyssä, osasi toden teolla tyydyttää miehen, oli vielä tiukkat paikat kaiken lisäksi ja on sitä kokemusta paljon ennen häntä joten tiedän mistä puhun.
Veikkaan että kun teille pikkupojat tulisi alaston nainen eteen ja ilmaisisi että haluaisi naida niin ette tietäisi edes mitä tehdä kun teille naisen tyydytys on sitä että saatte romut pukattua tupaan ja sitten käännätte kylkeä ja vielä pidätte itseänne mahtisonnina vaikka nainen nauraa selän takana kuinka huonoja rakastajia olette, se lisää vielä vaikeuksia että ette suostu myöntämään omia vikojanne ja virheitänne saatika oppimaan niistä.
Olette vielä siihen päälle katkeria muiden onnesta ja leimaatte meidät hyvät miehet jännämihiksi, linnakundeiksi ja psykopaateiksi koska ette kestä sitä että itse olette juurikin sen ns jännämihen tasoa eli täys paskahousuja joilel nainen ei merkkaa mitään, nainen on vaan teille panopuu ja ruoanlaittaja sekä siivooja koska ei tainnut äiti opettaa kotona nuita perustaitoja elämään.
Itse olen sillä oppinut että olen kuunnellut, ottanut rankankin kritiikin rakentavana vastaan, käyttäytynyt aikuismaisesti, kypsästi ja asiallisesti sekä oppinut omista virheistä ja myöntämällä senkin että jotku suhteet meni vituiksi ihan mun itteni takia.
Toki on onneksi opetettu kotona jo tietyt perusarvot ja periaatteet sekä kantapäänkautta oppinut asioita kuten sellasten asioiden kautta että on joutunut ihan itse selviään rankoista jutuista.
Onneksi on luonne ollut jo hyvä aina ja onneksi olen aina uskaltanut olla om aitseni ja tarkotan ihan aina.
"Tinder,+now+70%+male"
Niin on kova paikka vanheneminen naisille. Kyllä jos nainen treffaa Tinderissä tapaamansa miehen niin mies sanoo että "profiilissasi ikäsi on 29, mutta kurttuinen naamasi kertoo että olet jo 33. Mistä on kyse?"
Nainen vastaa älä sinä setämies urputa eikö se pillu muka enää kelpaakaan.
Eipä siinä etteikö 40v nainen olisi mukava kun itsekin olisi samoissa luvuissa. Valehtelusta en vaan tykkää, olkoon sitten vaikka ikä (ikä, eli siis se aika kun on ollut maailmassa olemassa eli ei mikään turhake tieto jossa joustetaan).