Aivovamma ja sen kanssa eläminen!

1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Aika yhtenevää. Itelllä tuli mönkijäturmassa ja muisti ei toimi itselläkään. Toispuoleisesta halvauksesta toivuin, mutta motoriikka ja tasapaino ovat, mitä ovat.

Onneksi on muistitaulu, mihin laitan muistutuksia itselle. Kauppaan otan ostoslistan mukaan, mutta se joskus unohtuu taskun pohjalle. 😀

Kirjoitusajankohdasta varmaankin arvaat, että myös univaikeuksia on. Mutta näillä mennään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HeLa22 kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=9s-EILyt1qc katso tämä video! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu