jalkaväli hierojan uusi juttu, nukkebordelli

https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/c6a9c71c-8e89-442a-9c02-d2bf0bdca765_rk.shtml

eikö tuo paikka toimis paremmi sper siemen pankkina?
tai nuo siirtää sinne, muistaa vaa valuttaa siihen johonkin talletuskuppiin
viime hetkillä siemenensä
3160
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pelataanko tässä isoilla panoksilla?

Äänestä

Valitaankohan Kurhinen vuoden yrittäjäksi? Vaginahieroja!

1Äänestä
  • semmoisille olis tilausta nähtävästi paljonkin mutta harva kehtaa, mitenkäs sitten kullin hierojat? niitä on thai hieronta paikat ja homot meis hierojat varmaan hieroo myös, miksei naisetkin, lisämaksusta

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


käteen.edes.takas.pump kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/c6a9c71c-8e89-442a-9c02-d2bf0bdca765_rk.shtml

eikö tuo paikka toimis paremmi sper siemen pankkina?
tai nuo siirtää sinne, muistaa vaa valuttaa siihen johonkin talletuskuppiin
viime hetkillä siemenensä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu