https://www.is.fi/viihde/art-2000005894354.html?ref=rss
Mies on jotain 80 vuotias toinen jalka jo haudass ja erika on 25 vuotias, asuvat yhdessä ja panevat. Siitä ei kukaan puhu mitään mutta jos joku tavis kolmekymppinen ätmi yrittää kaksikymppistä naista iskeä niin siitä kaikki flippaa kunnolla.
Mies on jotain 80 vuotias toinen jalka jo haudass ja erika on 25 vuotias, asuvat yhdessä ja panevat. Siitä ei kukaan puhu mitään mutta jos joku tavis kolmekymppinen ätmi yrittää kaksikymppistä naista iskeä niin siitä kaikki flippaa kunnolla.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tässäkin money talking.. Erika saa nostetta uralleen eli hyötysuhde tämä vaan on,mutta kait palstatotuuksien mukaan mies on komeimillaan 80v.
Nuo mitään pane..
"Meillä on Erikan kanssa sellainen liitto, jossa kohtaavat tieto, taito, kokemus ja moderni näkemys, Danny kuvailee."
YYA- sopimus.
Katkeran kurpan rutinaa. Tottakai mies panee minkä ikäisenä tahansa kunhan saa nuorta ja kaunista naista. Sinuun ei varmasti Danny eikä kukaan muukaan vanhempi YTM koskisi pitkällä tikullakaan.
Danny..
On nuorekkaan oloinen...
Pitäisitte miehet itsestämme parempaa huolta...
Karseita eroja miehis...näkee meidänkin talossa...
Kun Jalat nousee..vartalo kondiksessa...järki luistaa....vaatteet nuorekkaan...oloiset...
Tälläisillä miehillä viel mahiksii...👍🌋
Pitäisitte naiset myöskin itsestänne huolta. Suurin osa 30 naisista ylipainoisia ja epäviehättäviä. Ei ihme ettei pareja synny ja syntyvyys on laskussa. Nyt kuntoilemaan ja kropat kuntoon.. Miehet ja naiset!
Ai että "kukaan ei puhu mitään"?
Niin no, ei tuo nyt niin kestopuheenaihe ole, että siitä enää nykyään päivittäin jaksettais kouhkata. Silloin kun se oli tuore juttu, niin kyllähän siitä mesottiin, ja pääasiassa negatiivisessa/pilkallisessa sävyssä. Palstatotuuksien julistajat toki olivat innoissaan, mutta eipä juuri muut.
Olen ollut dannyn kesämökillä töissä. Se makso kolme tonnia pimeesti kun tein sille hommia. Asun samalla paikkakunalla kun sen mökki on.
Erika on dänny kans vain rahan takia. Danny on top 10 mies ja erika on tavis nainen joka osaa laulaa , veti kai oikeasta narusta eli ei pihdannut ja sai dannyn itselleen. Todella harva nainen suomessa panee 80 vuotiasta patua mutta erikaa ei haittaa.
Näyttäähän tuosta puhuttavan.
Iloinen olen kaimani puolesta, kaikkea hyvää nuorelle parille :)