Totta hitossa toimisi

Puuttees

En näe mitään syytä miksi ei toimisi vaikka jompikumpi olisikin avioliitossa, puoliso ei aina vastaa toivomuksia varsinkaan seksin osalta, naapuri saattaa haluta aivan samoin kuin sinä.

3

340

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Eisovikaikille

      Totta puhut:) Naapurin rouva aina kiukkuinen eikä hemmottele miestään tarpeeksi mutta minä hemmottelisin paljon useamminkin kuin mitä tapaamme hänen miehensä kanssa;) Aivan hurmaava mies mutta ainut huono juttu on hänen omatuntonsa ja tottakai kiinni jäämisen pelko. Eukko uhannut ottaa nirrin pois jos saa selville ja varmaan meikäläinen menisi siinä samassa... Ei oo helppoa mut ai et on nannaa:) Suosittelen, en suosittele, suosittelen en mut...........

    • Erittäinväsynytihminen

      Satutitte enemmän kun kukaan koskaan ennen. Ja miten? Keksimällä uskomattomia tarinoita todellisuudesta, omimalla viestejä jotka eivät olleet teille/sinulle tarkoitettuja.

      Viesti, mikä vei kaiken teloiltaaan onnen hetkineen minkä siis minä kirjoitin, ne onnenhetket olivat oman mieheni kanssa. Mutta sitähän et koskaan siis kysynyt. Minulla on kuvakaappaukset kaikista viesteistä olemassa.

      Vielä enemmän sattui se, että vaikka kysyin joka kerta, että mitä tietty ihminen sanoo kaikesta, sanoit ettei hän välitä koska hänellä omat menot. Joka kerta.

      Koskaan huonoa sanaa ole sanonut kummastakaan, en ikinä edelleenkään sanoisi, ei kuulu tapoihini. Pidin teistä hyvinä ystävinä erittäin paljon. Ikinä en ole m-naisen nimellä tänne kirjoittanut enkä ollut riidoissa kenenkään kanssa. Sinäkin päivänä jolloin tuo em nainen sai romahduksen, olin muualla porealtaassa oman avoimieheni kanssa parhaillaan viestin kirjoittamisen aikana.. Todistetusti. Kaikki muu on fantasiaa, mielikuvitusta ja asiaa josta ei kenenkään pitäisi suuttua, etenkään tavoin, jolla kaikki on tullut ilmi. Ainoa mikä harmittaa edelleenkin se, etten kertonut sinulle tilanteesta. Tyhmyyksissäni ajattelin että se oli toive..

      Viimeiset viikot ovat syöneet ihmistä varmasti molemmin puolin. Uskon että nyt on aika levätä, puolin ja toisin. Kukaan ei enää jaksa tätä, meistä neljästä.

      Laitatko kuittauksen ymmärrettävästi tunmisteilla tämän viestin perään mikäli olette samaa mieltä?

      Tämän jälkeen voimme ehkä keskustella asiasta kun pöly laskeutuu.

    • Entunnesinua

      Kuulehan, nyt kyllä haukut aivan väärää puuta:):) Tämä tarina ei koske teitä millään lailla. Väärä kirjain:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa

      Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m
      Maailman menoa
      394
      5917
    2. Kohdataanko me

      Enää?
      Ikävä
      80
      5288
    3. Rakkaalle miehelle

      Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest
      Ikävä
      48
      4316
    4. Eräs on taas viettänyt kokoyön täällä!!

      Etkö sä nuku koskaan??
      Ikävä
      52
      3921
    5. Olipa turha tämä

      Rakkaustarinamme
      Ikävä
      52
      3709
    6. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      162
      3400
    7. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      100
      3164
    8. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      50
      3148
    9. Mitä tapahtuu

      Sitten keväällä ja kesällä
      Ikävä
      43
      2269
    10. Voitko sanoa jotain

      Hellää?
      Ikävä
      49
      2195
    Aihe