Second time I think of you... And love is all I do

Vaatekaupassa kuulin tällaisen biisin, joku nykyaikainen miesartisti laulaa. Kertsissä laulettiin Second (?) time I think of you jotain jotain jotain ja jossain kohtaa sitten And love is all I do. Valitettavasti ei jäänyt enempää mieleen. Tunnistaako kukaan?
2136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lopeta se shoppailu niin ei tartte paskoja biisejä kuulla

Äänestä

Upp

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loveisallido kirjoitti:

Vaatekaupassa kuulin tällaisen biisin, joku nykyaikainen miesartisti laulaa. Kertsissä laulettiin Second (?) time I think of you jotain jotain jotain ja jossain kohtaa sitten And love is all I do. Valitettavasti ei jäänyt enempää mieleen. Tunnistaako kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu