etsimätön voi siihen yhteyteen ja yhteistyöhön tietäkään löytää!
Eihän Jumalan VALTAkuntaa ja Hänen vanhurskautta...
3
92
Vastaukset
- joutoväkietsii
Minä pyyhin jumalallasi lattioita.
- EtsikääEnsin
Eikö täällä ole ketään muuta kun edes haluaisi lähteä tälle aloituksen mukaiselle, kaikille hyväksi Jumalan VALTAkuntaa esivälle tielle. Tälle kullekin turvallisen ja turvatun, kaikinpuolisen kestävän hyvinvointi elämän ja tulevaisuuden mahdollistavalle ja takaavalle, Oiken elämisen ja toimimisen / vaikuttamisen, = Raamatun UT opetusten, ohjeiden ja kehoitusten mukaiselle, kaikkia kohtaan ja kaikille Laillisen / Luvallisen Oikeuden mukaiselle ja perustuvalle tielle?!
Mikä se ketäkin estää. Kukin kertokoon syynsä / esteensä.
Niin voimme asiasta asallisesti ja ratkentavasti keskustella, niin että alkaa ns. kirkastumaan, tämä VALTAVA mahdollisuus, joka on kaikille kokojan tarjolla.- EtsikääEnsin
Ei näytä Raamatun UT mukaisesta, kaikille hyväksi Kristillisyydestä edes millään tavalla kiinnosttuneita löytyneen!! Kaikki muutko tyytyväisiä tähän maailmallisuuteen, jossa "piru" vie, vetää, johtaa ja hallistee, jossa PAHA perii.
Tiedotus välineethän niistä PAHAN perimistä ihan päivittäin, kautta maailman todisteekisi / herätykseksi ja varoitukseksi VÄÄRIN (Jumalan Sanan) Raamatun UT vastaisesti elämisen SYYSTÄ (kaikkia vääryys ja pahuus) seuraamuksista uutisoi.
Jota turavallista ja turvattua, on vain ja ainoastaan kaikille hyväksi Raamatun UT opetusten ja ohjeiden mukainen ja perustuva.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522155
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3361358Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941315- 1571198
- 681021
- 35958
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31909Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59878Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta26832Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46819