IL: Näin ätmi kiihottaa naisen takuuvarmasti

näinsevaanmenee

Supervinkit ätmeille: Paras tapa aloittaa erogeenisen alueen koskettaminen on kevyt ja hidas. Puhallus kaulaan tai korvalehteen voi herättää ihmisen kosketukselle.

Kaula, korvalehdet ja korvanipukat, hiusraja, polvitaipeet, kainalot, vatsa, varpaat, sisäreidet, selkäranka ja kyljet. Tämä ei ole lista kropan eniten hikoilevista kohdista vaan naisen erogeenisistä alueista. Näiden kehon kohtien lisäksi erityisen erogeenisiä, eli kosketukselle herkkiä kohtia, naisen kehossa ovat rinnat ja nännit sekä sukuelimet ja pakarat. Erogeenisiä alueita on siis monia muitakin kuin klitoris ja muut sukuelimet.

https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/a/5b5ba436-1060-4eb7-8e9a-cd09ccde58c3

13

500

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mklbgflrt

      Ätmin ongelma on, että hän ei epämiellyttävyytensä tai vähintään epäkiinnostvuutensa takia koskaan pääse edes tuohon tilanteeseen asti.

      Takuuvarmasti kukaan nainen ei tykkää, jos ätmi varoittamatta tai heti moikan sanomisen jälkeen alkaa puhaltelemaan kaulaan tai korvalehteen. Noista muista kohdista puhumattakaan.

      • Tätä minäkin mietin, mutta saahan ätmikin haaveilla. Minua ei kyllä kiihota ajatus ätminkäisestä puhisemasa korvaan.


      • mklbgflrt
        Keto.neilikka kirjoitti:

        Tätä minäkin mietin, mutta saahan ätmikin haaveilla. Minua ei kyllä kiihota ajatus ätminkäisestä puhisemasa korvaan.

        Miksi ätmi haaveilisi nimenomaan naisen tyydyttämisestä, jos pitää kuitenkin tyytyä vain haaveilemiseen? Miksei ennemmin haaveilla siitä kuinka naiset tyydyttävät ätmin?

        Olis kyllä kynnysmattona olemisen huippu, jos pitäis unelmissaankin tyydyttää toinen ja jäädä itse ilman.


      • TotuusKirpaisee

        Totta, nainen perääntyy tai siirtyy välittömästi etäämmälle ätmistä, jos tämä yrittää lähennellä naista.
        Nainen jopa tehostaa torjunta refleksiä korottamalla ääntään, että mitä sä oikein siinä yrität, älä kuule älä lähentelemään, mä olen varattu ja mulla on poikakaveri.


    • 123d11231f23123f

      muuten hyvä mutta erogeenisten koskettelu pitää tehdä rahalla, ja vähintää sadan euron seteleillä. maksimaallisen nautinnon takaamiseksi.

      • hmmmmm

        Prostituoidut eivät yleensä halua asiakkaiden kajoavan heidän erogeenisiin alueisiin. Voi todellakin joutua maksamaan extraa, jos on hinku päästä noita alueita sivelemään.


      • onkovaanhuhua
        hmmmmm kirjoitti:

        Prostituoidut eivät yleensä halua asiakkaiden kajoavan heidän erogeenisiin alueisiin. Voi todellakin joutua maksamaan extraa, jos on hinku päästä noita alueita sivelemään.

        Tiedätkö pitääkö paikkansa että prostituoidut eivät suutele asiakasta edes rahasta?


    • Rumamiessuomesta

      Olen saanut turpaan, kun olen yrittänyt. Ei me rumat saada koskaan naista.

    • Pillujen--asiantuntija

      Ätmit ei pääse puhaltelemaan eikä kuiskimaan tuhmia kiihottavia juttuja naiselle koska naisen haastaa oikeuteen ahdistelusta heti kun ätmi sanoo moi naiselle.

      • limainenkalu

        Siks kannattaaki nuoleskella ja puhallella nukkuvaa muijaa, olkoon se sitten sisko tai äiti tai naapurin tyttö tai mummo.


      • ätmelsson

        psst....mulla tuli kuset housuun


    • perstuoksu

      Puhaltele persereikään, ehkä se puhaltaa takaisin :PPP

    • Nams

      Hieno aloitus joltakulta keskellä yötä.

      Mitäs jos vain puraisisi tyttöä pakarasta?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      116
      1376
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      45
      921
    3. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      746
    4. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      133
      704
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      666
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      626
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      607
    8. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      55
      565
    9. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      507
    10. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      20
      490
    11. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      477
    12. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      98
      470
    13. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      468
    14. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      115
      463
    15. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      5
      458
    16. Mitä jos...

      Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät
      Sinkut
      142
      453
    17. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      49
      447
    18. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      51
      445
    19. Et sinä mitään

      Oikeasti halua
      Ikävä
      52
      413
    20. Miksi jätit vastaamatta mies

      Silloin kauan sitten 😔
      Ikävä
      42
      410
    Aihe