Supervinkit ätmeille: Paras tapa aloittaa erogeenisen alueen koskettaminen on kevyt ja hidas. Puhallus kaulaan tai korvalehteen voi herättää ihmisen kosketukselle.
Kaula, korvalehdet ja korvanipukat, hiusraja, polvitaipeet, kainalot, vatsa, varpaat, sisäreidet, selkäranka ja kyljet. Tämä ei ole lista kropan eniten hikoilevista kohdista vaan naisen erogeenisistä alueista. Näiden kehon kohtien lisäksi erityisen erogeenisiä, eli kosketukselle herkkiä kohtia, naisen kehossa ovat rinnat ja nännit sekä sukuelimet ja pakarat. Erogeenisiä alueita on siis monia muitakin kuin klitoris ja muut sukuelimet.
https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/a/5b5ba436-1060-4eb7-8e9a-cd09ccde58c3
IL: Näin ätmi kiihottaa naisen takuuvarmasti
13
469
Vastaukset
- mklbgflrt
Ätmin ongelma on, että hän ei epämiellyttävyytensä tai vähintään epäkiinnostvuutensa takia koskaan pääse edes tuohon tilanteeseen asti.
Takuuvarmasti kukaan nainen ei tykkää, jos ätmi varoittamatta tai heti moikan sanomisen jälkeen alkaa puhaltelemaan kaulaan tai korvalehteen. Noista muista kohdista puhumattakaan.Tätä minäkin mietin, mutta saahan ätmikin haaveilla. Minua ei kyllä kiihota ajatus ätminkäisestä puhisemasa korvaan.
- mklbgflrt
Keto.neilikka kirjoitti:
Tätä minäkin mietin, mutta saahan ätmikin haaveilla. Minua ei kyllä kiihota ajatus ätminkäisestä puhisemasa korvaan.
Miksi ätmi haaveilisi nimenomaan naisen tyydyttämisestä, jos pitää kuitenkin tyytyä vain haaveilemiseen? Miksei ennemmin haaveilla siitä kuinka naiset tyydyttävät ätmin?
Olis kyllä kynnysmattona olemisen huippu, jos pitäis unelmissaankin tyydyttää toinen ja jäädä itse ilman. - TotuusKirpaisee
Totta, nainen perääntyy tai siirtyy välittömästi etäämmälle ätmistä, jos tämä yrittää lähennellä naista.
Nainen jopa tehostaa torjunta refleksiä korottamalla ääntään, että mitä sä oikein siinä yrität, älä kuule älä lähentelemään, mä olen varattu ja mulla on poikakaveri.
- 123d11231f23123f
muuten hyvä mutta erogeenisten koskettelu pitää tehdä rahalla, ja vähintää sadan euron seteleillä. maksimaallisen nautinnon takaamiseksi.
- hmmmmm
Prostituoidut eivät yleensä halua asiakkaiden kajoavan heidän erogeenisiin alueisiin. Voi todellakin joutua maksamaan extraa, jos on hinku päästä noita alueita sivelemään.
- onkovaanhuhua
hmmmmm kirjoitti:
Prostituoidut eivät yleensä halua asiakkaiden kajoavan heidän erogeenisiin alueisiin. Voi todellakin joutua maksamaan extraa, jos on hinku päästä noita alueita sivelemään.
Tiedätkö pitääkö paikkansa että prostituoidut eivät suutele asiakasta edes rahasta?
- Rumamiessuomesta
Olen saanut turpaan, kun olen yrittänyt. Ei me rumat saada koskaan naista.
- Pillujen--asiantuntija
Ätmit ei pääse puhaltelemaan eikä kuiskimaan tuhmia kiihottavia juttuja naiselle koska naisen haastaa oikeuteen ahdistelusta heti kun ätmi sanoo moi naiselle.
- limainenkalu
Siks kannattaaki nuoleskella ja puhallella nukkuvaa muijaa, olkoon se sitten sisko tai äiti tai naapurin tyttö tai mummo.
- ätmelsson
psst....mulla tuli kuset housuun
- perstuoksu
Puhaltele persereikään, ehkä se puhaltaa takaisin :PPP
- Nams
Hieno aloitus joltakulta keskellä yötä.
Mitäs jos vain puraisisi tyttöä pakarasta?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po1526522- 322342
- 1872109
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101363Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.931303- 731077
Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241047Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,271006Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty44951Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke11884