Afgaanit raiskasi jälleen lapsen!

Rohollah sai turvapaikan Ruotsista sillä perusteella,että pelkäsi joutuvansa Afganistanissa joukkoraiskatuksi.Nyt hänet on tuomittu ruotsalaisen 15-v tytön joukkoraiskauksesta.Ei kuitenkaan karkoteta.

http://freewestmedia.com/2018/11/26/sweden-wont-deport-child-rapist-as-he-risks-being-raped-in-afghanistan/
17182
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Eikä siinä kaikki

Halpatyövoiman hankinnan ongelmia. Yksikään rikastaja-huippuosaaja ei alkanut töihin. Lisäksi Suomen rikastajien tulossa on ongelmia, kun kunta ei palvele riittävästi eli kunta ei ottanutkaan virkakieleksi arabiaa, joten moniosaajat lähtivät uuteen sossuun

Halla-aho 26.11. "Toivottavasti Rautjärvi ymmärtää hävetä ja tekee arabiasta virkakielen. Muuten ei kannata haaveilla huippuosaajien tulosta"

Halla-aho viittaa tähän uutiseen, matut pakenivat
KUNTA MOKASI, EI OTTANUTKAAN ARABIAA VIRKAKIELEKSI, MONIOSAAJAT EIVÄT VIIHTYNEET vaan muuttivat uuteen sossuun https://yle.fi/uutiset/3-10525531 kunta teki kaikkensa, että maahanmuuttajat viihtyisivät kunnassa. Silti melkein kaikki muuttivat pois runsaan vuoden asumisen jälkeen

Äänestä

eipä yllätä.

Äänestä

Suvaitkaa ihanaa

Äänestä

Julkaistu: 26. marraskuuta 2018, klo 8.22

Tuon jutun julkaisemiseta on kulunut yli 7 ½ vuotta.

Nyt tilanne ei ole ainakaan parantunut!

Äänestä

Suomessa on varottava demareita. He yrittävät tuhota suomalaiset tytöt ja naiset.

Äänestä
  • Me suomalaisina demarinaisina ja tyttöinä tiedämme kyllä mikä on meille hyvää. Jauhonaamainen rasistiukko ei meitä holhoa!

    Äänestä

Saunan taa.

Äänestä
Anonyymi00008

Äänestä
Anonyymi00009

Äänestä
Anonyymi00010

Äänestä
Anonyymi00011

Äänestä
Anonyymi00012

Äänestä

Denari Nasima on varmaan puuttumassa asiaan ja vaatii raiskaajan palautusta.

1Äänestä
  • .

    Äänestä

Anonyymi00014

Äänestä
Anonyymi00015

Äänestä

demari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aino.pennanen kirjoitti:

Rohollah sai turvapaikan Ruotsista sillä perusteella,että pelkäsi joutuvansa Afganistanissa joukkoraiskatuksi.Nyt hänet on tuomittu ruotsalaisen 15-v tytön joukkoraiskauksesta.Ei kuitenkaan karkoteta.

http://freewestmedia.com/2018/11/26/sweden-wont-deport-child-rapist-as-he-risks-being-raped-in-afghanistan/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu