Tunnistaako joku

Olevansa aidosti puusilmä?
569
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaksi ryhmää puusilmissä.
1.Huomaa, mutta ei vakuutu ilmaise mitenkään

2. Todellinen puusilmä

Äänestä

Ryhmä 2

Omaa luokkaansa.

Äänestä

Todella hauskoja ovat aidot.

Äänestä
  • Mahtaako herrasväki tarkoittaa tällä omaa hovihenkilökuntaansa vai kenties niitä, jotka tosissaan kirjoittavat yksityispostia teidän trollitehtaanne tulpien kanssa...?

    Äänestä

Minusta ryhmä 1 on huvittavin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Puusilmäasiaa kirjoitti:

Olevansa aidosti puusilmä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu