Elikkä suhde missä tällä hetkellä ollaan on minulle aikalailla tylsää, ei kovin tehdä mitään, jos menem tyttökaverin luo nii yleensä maataan sängyllä ja hän on puhelimella eli minullekkaan ei jää kovin miuta tekemistä joten alan itsekkin kattomaan joitain videoita.
Välillä ei nähä viikkoon ja kerran ei kahteen, tuntuu siltä kuin minun oletettaisiin tehdä aloite kaikkeen kuten esim nyt tuohon että hengattaisiin yhdessä. En mielellään jaksaisi lähtä hänen luo koska siellä minulla tulee tylsää samasta syystä kun tuossa ylempänä kerroin, siksi pyydän häntä meille että minulla olisi tekemistä. Tietenkään ei kokoajan ole tämmöistä mutta suurimmaksi osaksi, välillä hän kiusoittelee kuten kutittamalla jne. Pointtina siis se että suhde tuntuu tylsältä ja tuntuu kuin minulla olisi tehtävänä tehdä aloite kaikkeen taas, edellisissä suhteissa ollut sama juttu joten en yhtään jaksaisi semmoista, hän on kuitenkin rakas enkä haluasi hänestä erota. Apua jos saisin nii oisin kiitollinen.
Tylsä suhde
0
155
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7091733Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss272898- 67857
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö108661- 32591
- 88557
- 32540
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E61539- 42522
- 37520